Lista ocen Toyota Yaris IV Cross (19) - Karoseria

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BundyPL1
Cross 1.5 125KM 92kW
Dałbym 5 gwiazdek gdyby od spodu auto było zakonserwowane - niestety jest tam tak samo polakierowane jak góra :( Trzeba koniecznie po 5ciu latach pojechać gdzieś i zakonserwować porządnie - w aurisie już tak zrobiłem bo po 7dmiu latach pojawiła się rdza. Szkoda, że tylne lampy na klapie bagażnika nie są z jednego elementu tylko z 3 - nie są idealnie spasowane. I szkoda, że światła nie ciągną się przez cały bagażnik - a nie tylko po bokach....
~Janusz Żegota
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Karoseria bardzo ładna, szczególnie z profilu i z tyłu. Natomiast przód, zwłaszcza atrapa czyli grill nie bardzo mi się podoba. Ta atrapa sprawia wrażenie jakieś niepoważne, dziecinne, jest bardziej stosowna dla autka-zabawki w wesołym miasteczku. Takie przynajmniej jest moje odczucie. Może inni odbierają to inaczej, ale dla mnie mogłaby być nieco bardziej dostojna, bo auto nie jest przecież takie małe.
~nigdywięcejtoyoty
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Ponad rok w użytku, dbam o auto, myję ręcznie, pucuję go jak głupi, mam położoną ceramikę i odprysków coraz więcej. Jestem przerażony co będzie dalej. Lakier bardzo słabej jakości. Pewnie trzeba było położyć folię zamiast ceramiki ale wywalić kilka tysięcy PLN na folię to już przesada. Reklamuję to ale Totyota ma to gdzieś
~Tomasz86
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Auto wygląda elegancko i masywnie. Auto mogłoby być lepiej wyciszone, natomiast nie zgodzę się z tym ze przy prędkości 120 trzeba krzyczeć do pasażerów podróżujących z tyłu. Blacha jest jak w typowym aucie japońskim, to znaczy w porządku ale bez szału. Można pomyśleć nad profilaktycznym zabezpieczeniem podwozia.
~Misiek
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Podobają mi się przetłoczenia, któe uatrakcyjniają całokształt. Auto dobrze spasowane na zewnątrz. Bez uwag. Blachę od spodu zabezpieczyłem dodatkowym zabezpieczeniem antykorozyjnym, także nie spodziewam się problemów również w przyszłości.
~Marek
Cross 1.5 125KM 92kW
Słabiutki lakier, po roku jest dużo odprysków a po trasie dużo nie jeźdzę. W niektórych miejscach szczególnie w okolicach plastikowych nadkoli że zaczyna się delikatnie łuszczyć bezbarwny lakier. Muszę to obserwować
~Kamil
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Bardzo cienka warstwa lakieru. W swoim położyłem ochronę na lakier, więc jest jeszcze nienajgorzej. W drugim egzemplarzu tego nie zrobiłem i lakier odpryskuje jak szalony. To chyba najgorsza część Yarisa.
~Filemonium
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Karoseria wykonana poprawnie. Przyjemne dla oka kształty. Naprawdę ładnie się prezentuje. Łatwo się brudzi, szczególnie czarne wykończenia na klapie bagażnika.
~pmazurek
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Nie mam uwag, ciężko wypowiedzieć się w nowym samochodzie. Jedyne co zwraca uwagę to słabe wyciszenie drzwi, które słychać przy ich zamykaniu.
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris IV Cross
~Marek
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Kształt ciekawy jednak ilość załamań i przetłoczeń dostarcza benedyktyńskiej pracy podczas mycia, kto spróbuje ten wie.
Toyota Yaris IV Cross