Lista ocen Toyota Yaris IV Cross (24) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Misiek
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Jak wspomniałem na początku bardzo mocny punkt tego samochodu. Nie ma na rynku drugiego takiego samochodu z bardzo dobrym napędem hybrydowym który oferowałby tyle w tej cenie. Jakość materiałów odpowiada cenie, są dobrze spasowane, samochód ładny, bezawaryjny i oszczędny. Dla mnie bardzo dobry produkt za tą cenę. Bogate wyposażenie w standardzie, nawet takiego, którego do tej pory wydawało mi się, że nie potrzebuję.
~Janusz Żegota
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
W obecnym czasie to pytanie może wzbudzić tylko wesołość. Zamówienie złożyłem 30 września 2021 r., a więc dzień przed podwyżką ceny. Obecnie Yaris Cross jest już droższy o ok. 6-7 tys. zł. Za to jakość wykonania i wykończenia wnętrza oceniam dobrze. Natomiast co do jakości projektu wypowiedziałem się wcześniej, zwracając uwagę na pewne kwestie mogące być przedmiotem doskonalenia.
~pmazurek
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Przez niezrozumiałą politykę wkładania przydatnych elementów tylko do najwyższych wersji wyposażenia, samochód jest dość drogi. Oszczędność z silnika hybrydowego nie uzasadnia ceny auta tym bardziej, że współczynnik oporu powietrza ma na poziomie budki z hotdogami.
~Maciej
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Niby drogi ale hybryda. Dobra opcja z 10 letnią gwarancją jak sie zrobi serwis w aso. Teraz byle tandetna skoda fabia bez alufelg kosztuje 80 tys zł. Dobrze trzyma cene pomimo dużej popularności.
~Tomasz86
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Dla mnie rewelacja. Bardzo dobry samochód, na chwile obecna (lato 2022) najtańsza pełna hybryda w swoim segmencie B-SUV. Płynność napędu hybrydowego zachwyca. Bezprzewodowe AA i AC są miłym dodatkiem.
~Marcel
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Według mnie nie opłata się kupować hyubrydy, oszczedności na paliwie nie przeemawiają za tym żeby dopłacać tyle do hybrydy. Auto dość drogie a jakościowo jest bardzo średnio o ile nie źle.
~BundyPL1
Cross 1.5 125KM 92kW
Drogo ale takie czasy - patrzyłem na inne marki i było jeszcze gorzej. I dostaniemy silnik 1.0 turbo a nie 1,5 bez turbo jak tutaj. Ja wolę takie rozwiązanie - nie trzeba dbać o turbinę bo jej nie ma.
~Kamil
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Za 130.000 brutto samochód jest żartem. Wiedziałem, ze nigdy się nie zwróci, myślałem że płacę za komfort, a tu go nie ma. Przerażają potencjalne koszty napraw po gwarancji.
~Marek
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
to już nie ta sama Toyota co kilka lat temu. kiepskiej jakości materiały we wnętrzu, wszechobecny piano, twarde plastiki,większośc rzeczy wymaga dopłaty i cena robi się z kosmosu
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris IV Cross
~Dariusz
Cross 1.5 125KM 92kW
Elektronika przerosła producenta. Problemy z łącznością, system MyT przekazuje nieprawdziwe informacje. Można odnieść wrażenie, że łączy się z innym autem.
Toyota Yaris IV Cross