Lista ocen Toyota Yaris IV Cross (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Misiek
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Dobra pozycja za kierownicą daje możliwość dobrego wyczucia rozmiarów autka. Zarówno do przodu, jak i do tyłu nie mam uwag. Lusterka także obejmują swoim zakresem szeroki obszar za pojazdem. Dobrym rozwiązaniem jest standardowa od wersji Comfort kamera cofania, która poprawia bezpieczeństwo podczas manewrów.
~Marcel
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Według mnie jest źle. MAsywne przednie słupki i lusterka bardzo skutecznie zasłaniają, trzeba się przechylać i wychylać żeby coś dostrzec. Do tyłu nie jest lepiej. Sytuację troche poprawia elektronika a więc kamery i czujniki ale dla mnie nie wygląda to dobrze.
~pmazurek
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Całkiem dobra. Podczas parkowania przydałaby się kamera 360, a ta dostępna jest tylko w wersji bez nowoczesnego systemu multimedialnego. W pozostałych wersjach dostępna jedynie kamera cofania w bardzo słabej jakości - nocy nieczytelna, w dzień niewiele lepiej.
~Tomasz86
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Kolejne miłe zaskoczenie. Widoczność bardzo dobra, dobrze widać maskę, lusterka są bardzo duże jak na ten segment, kamera cofania w standardzie od wersji Comfort ułatwia manewry. Duży zakres regulacji siedziska na wysokość.
~BundyPL1
Cross 1.5 125KM 92kW
Widoczność dobra, szkoda że kamera 360stopni jest tylko w hybrydzie - a wziąłem najbogatszą benzynę. Dodatkowo linie w kamerze cofania są proste - nie uginają się w zależności od skręcenia kierownicy.
~Janusz Żegota
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Nie mam zastrzeżeń, jest dużo lepiej niż np. w CHR. Poza tym kamera cofania załatwia sprawę. Może trochę słupki boczne przysłaniają widok na skos, ale to już jest normą we współczesnych autach.
~nigdywięcejtoyoty
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
fatalna widoczność do tyłu. auta z taką widocznością nie powinny być dopuszczane do ruchu. są czujniki i kamery ale jak to padnie to nie zaparkujesz
~Filemonium
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Widoczność jest poprawna. Nie ma tutaj na co narzekać. Można łatwo zauważyć wszystko, co do zauważenia jest niezbędne.
~Dariusz
Cross 1.5 125KM 92kW
Szeroki słupek za tylną szybą ogranicza widoczność przy zakręcaniu tyłem. Kamera nie obejmuje tej przestrzeni.
~Marek
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Widoki z kabiny do przyjęcia tylko ten telewizor na kokpicie zasłania ważną część drogi.
Toyota Yaris IV Cross