Ocena kierowcy - Toyota Yaris IV Hatchback

Pablito Picasso, 2 lata temu
Silnik 1.5 Dynamic Force 125KM 92kW
Rok produkcji 2021
Toyota Yaris IV Hatchback 1.5 Dynamic Force 125KM 92kW 2020-2024 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik jest świetny jak dla mnie bo jest żwawo , przyjemnie mruczy, spalanie też jest bardzo dobre .
Wykonanie jak dla mnie świetne jak na tej klasy auto .
Silnik żwawy , bardzo przyjemnie mruczy .
Bardzo przyjemnie jeździ się z tą skrzynią , dlatego też wybrałem wersję z manuałem bo chodzi perfekcyjnie.
Auto trzyma się drogi jak przyklejone .
Wersja Selection kolor biała perła z czarnym dachem .
Widoczność wzorowa , na szczególną uwagę zasługują lusterka , które są duże i widoczność w nich jest bardzo dobra.
Ergonomia na autko tej klasy jest wystarczająca .
Klimatyzacja chłodzi bardzo dobrze . Ogrzewania jeszcze nie sprawdziłem bo nie było okazji .
Przestrzeni jest wystarczająca ilość. Jechaliśmy w 5 dorosłych osób 300 km i nie było narzekania na brak miejsca .
Wyciszenie takie sobie , ale to tylko przy wyższych prędkościach bo tak od 140 km /h trochę słychać szum od drzwi.
Jak narazie nie mam co narzekać. Zrobiłem już tym autem około 3900 tys.km i średnie spalanie przy normalnej jeździe w 3 osoby dorosłe mieści się między 5,3 a 5,6 l. Natomiast jadąc przepisowo czyli spokojnie w 3 osoby dorosłe udało mi się osiągnąć wynik średniego spalania 4,8 l . Także według mnie jest całkiem dobrze .
Widziałem co brałem , także jakość do ceny jest adekwatna jak dla mnie. No i za Toyotę trzeba więcej zapłacić niż za niektóre auta tego segmentu , z tym trzeba się niestety liczyć , a komu to nie odpowiada to kupuję coś tańszego w tym segmencie. Takie jest moje zdanie .
Narazie żadnych usterek nie było .
Narazie żadnych usterek nie było .

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 Dynamic Force 125KM 92kW [l/100km]

5,2