Lista ocen Trabant 1.1 N (58) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~danolles
N 1.3 58KM 43kW
Ze względu na brak niepotrzebnych gażetów nie ma się co psuć :) Jesli dbasz o Traba to brak problemów otrzymujesz w zamian!
~bartek
N 1.1 41KM 30kW
Czasem trafiają się jakieś pierdółki, które potrafią wkurzyć, ale czego się spodziewać. W końcu to auto ma już prawie 17 lat.
~Wilk_opole
N 1.1 41KM 30kW
Mój Trabant ma to do siebie, ze psuje sie w nim jakaś część raz w roku... raczej drobiazgi. Linkaod nagrzewnicy, ciegło zamka itp
~Czajnik
N 1.1 41KM 30kW
ja nei mam pwoodów do narzekania,moje auto się nei psuje wymienaim paski i płyny na czas jest super.może tarfiłem na dobry wgzemplarz
~Kropeczka
N 1.1 41KM 30kW
zawodzi zawodzi!!! moze nie kazdego ale mnie napewno, ale nie ma to jak naprawa wlasnoreczna (ja naszczescie sie tym eni zajmuje)
~peewee@go2.pl (lasic)
N 1.1 41KM 30kW
Jak narazie nic sie nie rozwalilo tak zeby nie dalo sie jechac...aa, no tak, bezpiecznik od gazu ma ochote sie urwac ;)
~w
N 1.1 41KM 30kW
Jeszcze nigdy nie mialem problemu podczas jakiejs dluzszej wyprawy.Drobne usterki usuwam od razu po ich wystapieniu.
~Tomek N. - tom65@amu.edu.pl
N 1.1 41KM 30kW
Mnie nie zawodzi. Raz tylko pękła plastikowa rurka do której dochodzi wąż chłodnicy - ale to ponoć wszystkie mają z tym kłopot.
~Piotr
N 1.1 41KM 30kW
zdarzaja sie klopotyz elektryka i drobne mech ale glownie zalezy jak kto dbal o auto u mnie nie bylo klopotow
~Elmo76
N 1.1 41KM 30kW
czasem coś puka, skrzypi a na następny dzień przestaje. Wszystko dobrza alleluja.. Zadbany model :D
Trabant 1.1 N