Lista ocen Volkswagen Arteon Fastback (30) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Fastback 2.0 TSI 272KM 200kW
Wybrałem wariant z 19" kołami więc siłą rzeczy samochód jest trochę sztywniejszy, ale coś za coś. Na szerokich oponach samochód bardzo dobrze trzyma się drogi. W sumie nie mam zastrzeżeń do przyczepności, ale brakuje mi trochę sprzężenia zwrotnego. Cała ta elektronika prawie eliminuje sygnały z kół i w nieznacznym stopniu przenosi je na kierownicę. Można się przyzwyczaić, ale jeździ się trochę jak w grze komputerowej.
~Adam
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Układ jezdny nie powala. Spodziewałem się lepszego trzymania w zakrętach, bardzo stabilnego toru jazdy. Nie ma tego w Arteonie. Miałem kiedyć Volvo s60 i mam BMW X3. Nawet ten ostatni, pomimo że to SUV lepiej trzyma w zakrętach przy szybkiej jeździe. A silnik mam 3.0 tdi więc jest czym przycisnąć. Arteon wysiada.
~AliS
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Zupełnie przeciętny. W trybie sport samochód bardzo sztywny ... nienaturalnie sztywny. Na szczęście można było w trybie indywidualnym trochę pomieszać. Czuć, że samochód domyślnie jest przednionapędowy.
~Leon17
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
VW zakłada zmianę oleju w Haldexie co 60 kkm. To bzdura. Należy go zmieniać co 30. Inaczej jeździ się z baaaardzo wolno spłacającym się tyłem. Ilość oleju jest tam śmieszna i momentalnie jest przegrzany.
~Marek
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Świetnie się trzyma drogi, dobrze wyważone, pewne w zakrętach - to nie auto sportowe do wchodzenia w zakręty z duża prędkością tylko limuzyna do długiej i komfortowej trasy.
~Eryk
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Samochod jest dosc szeroki dzieki temu zachowuje sie bardzo przewidywalnie. Nawet na 19 calowych felgach swietnie wybiera nierownosci. Jazda sprawia przyjemnosc.
~Alan
Fastback 2.0 TSI 272KM 200kW
Mimo napędu na cztery koła, czasem przód wyrzuci na zakręcie, choć kto wie co kupuje, to uważam, że będzie bardzo zadowolony z prowadzenia tego gran turismo
~Tomek500
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Do 120 auto stabilne powyżej no trzeba liczyć się z dziwnym zachowaniem się auta , lepiej kotka nie omijać bo auta zaczyna latać po drodze .
~Paweł
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Duże zaskoczenie w prowadzeniu. O wiele bardziej zwrotny od audi a5 i a7. Świetnie trzyma się drogi. Napęd 4x4 świetnie prowadzi auto w każdych warunkach.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Arteon Fastback
6,9
8,2
~noetrA
Fastback 1.5 TSI 150KM 110kW
Nienaganne prowadzenie. Jedynie jak dla mnie jest minimalnie za twardy, ale to pewnie dlatego, że przesiadłem się z SUVa.
Volkswagen Arteon Fastback