Lista ocen Volkswagen Arteon (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AliS
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
Przestrzeni naprawdę sporo z przodu jak i z tyłu. Co z tego jak fotele nawet w wersji R-line praktycznie nie miały trzymania bocznego (dotyczy oparcia i siedziska). W wersji R fotele są nieco inne i mają sens. Wcześniej jeździłem VW CC i tam były doskonałe fotele. Kanapa z tyłu z krótkim siedziskiem. Na plus ogromny bagażnik.
~Paweł
Fastback 2.0 TSI 280KM 206kW
W innych testowanych GC Bmw, audi, kia stinger można zapomnieć o takiej ilości miejsca. Przestrzeń z przodu a szczególnie z tyłu odstawia inne modele na duży dystans. Tylni rząd może swobodnie dawać "nogę na nogę".
~Marek
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Nieporównywalnie większa przestrzeń dla pasażerów z tyłu w porównaniu do VW Passata, ale kosztem tego, że siedzi się dużo niżej pod większym kątem. Przestrzeń zbliżona do tej w Audi A7.
~Marcin T
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Wysokie osoby mogą z tyłu wyprostować nogi. Mam zamontowany duży fotelik do jazdy dla dziecka montowy tyłem do kierunku jazdy, spory gabarytowo, a mimo to z przodu pasażer kierowcy ma sporo miejsca na nogi
~Eryk
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Miejsca w kabinie dla 4 osob pod dostatkiem, bagaznik gleboki i dlugi. Z tylu pomimo mojego wzrostu ( 190 cm) jest jeszcze ogrom przestrzeni, porownywalnie ze skoda superb.
~Bartmir
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Sporo miejsca w nogach u kierowcy jak i u pasażerów tylnej kanapy. Z tylu trochę mało miejsca nad głową dla wyższych pasażerów ale ze wzrostem 180 spokojnie da się siedzieć
~lukkobe
Fastback 2.0 TDI 240KM 177kW
Dużo miejsca i z przodu i z tyłu. Auto jest prawie tak duże jak Skoda Superb, która swojej klasie przoduje jeśli chodzi o ilość miejsca zarówno dla pasażerów jak i pojemność bagażnika.
~Igor
Fastback Facelifting 2.0 TDI 200KM 147kW
Jedynym samochodem który oferuje taką ilość miejsca w środku jest Skoda superb, bliźniacze Audi A4 jest 35 cm mniejsze (!!!!) licząc wnętrze plus bagażnik
~Krzysiek
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Niestety zabrakło dosłownie centymetrów nad głową, tak aby nawet najwyższe osoby mogły korzystać wygodnie ze wszystkich siedzeń w samochodzie.
~Marek A
Fastback Facelifting 2.0 TDI 200KM 147kW
Z tyłu jeżdżą dzieci wiec nawet nie wiem. Miejsca jest full. Żadne z aut klasy wyższej nie oferuje takiej przestrzeni ( A6, BMW5).