Oceny Volkswagen Bora Sedan 1.6 100KM 74kW 1998-2005

Najnowsze oceny Volkswagen Bora Sedan 1.6 100KM 74kW 1998-2005

3,1
~grześ
Sedan 1.6 100KM 74kW
samochód jest przeciętny pod każdym względem. Ma zbyt wysoką cenę w porównaniu do konkurencji a nic nie daje w zamian. Częste awarie, łuszczące się plastiki, odpadające drobiazgi we wnętrzu np. uchwyty na kubki, zaślepki na podłokietniku itd. Bardzo dużą wadą jest duży popyt na ten samochód w związku z czym ciężko znaleźć coś w dobrym stanie, za tą samą cenę można kupić coś młodszego w znacznie lepszym stanie. Ogólnie patrząc trzeźwo nie ma...
~Mikołaj Z. :D
Sedan 1.6 100KM 74kW
Jest to mój pierwszy samochód , który kupiłem . Jestem z niego do tej pory bardzo zadowolony. Stosunek ceny do jakości jest świetny. Auto z prostym niezawodnym tanim w naprawie silnikiem połączone ze sprawdzonym nadwoziem. Przez około 30 tyś km nie miałem żadnych problemów a kupiłem to auto jak miało już 19 lat. Na gazie spalanie średnio 10 l na 100 km . Na benzynie około 8 l.
3,6
~bigos
Sedan 1.6 100KM 74kW
Auto byłoby super gdyby nie silnik. Jednostka 1.6 SR to pomyłka. Bora przy przebiegu 190tyś spalała 1L oleju na 1000Km( przebieg orginalny na 100%). Skrzynia też nie rewelacja. Na 5 biegu przy 100km/h mam 3000 obrotów.Wpakowałem troszkę kasy w remont silnika i teraz jest ok. Miło zaskoczony jestem spalaniem 8.7 Lpg. Następnym autem bedzie Lancer
~mar456
Sedan 1.6 100KM 74kW
Bardzo zgrabne i ładne auto z dobrym benzynowym silnikiem (8V). Dużo miejsca dla kierowcy i pasażera, z tyłu niestety dużo gorzej. Niestety mój egzemplarz miał sporo awarii - od auta tej klasy cenowej należałoby się spodziewać większej niezawodności. Dla mnie najpoważniejszą wadą były brak klimatyzacji i postępująca korozja.
3,5
~lord szaitis mój e-mail: robert.wojska@interia.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
Ogólnie jest to dobre auto ,dla 3-4 osobowej rodziny,z dużym bagaznikiem lecz małym otworem załadowczym Telewizora 21 cali nie włożycie do bagażnika .Ani od środka ani od zewnątrz.Pozostaje tylne siedzenie hehe.Ale za to normalne walizki ,torby czy rowerek dzieciecy lub skadany wózek wlatują tam i giną w tym dużym bagażniku.
3,5
~maryjuszp
Sedan 1.6 100KM 74kW
Auto ogólnie dobre. Minus to zbyt niskie zawieszeni przeszkadzające w jeździe miejskiej i przy dziurawej nawierzchni - możliwoosć uszkodzenia elementów najniżej położonych. Za ciężki dla najmniejszyvh silników. Do podróży z nieliczną rodzinką ok, na wakacje powinno się w niego dac radę zapakować. Mała utrata wartości.

Usterki Volkswagen Bora

Volkswagen Bora – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~mlkwiatki@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
auto naprawdę fajne, wygodne, spalanie w normie, sylwetka ładna bez zbytniej futurystyki i sprawuje się dobrze, zaskakujący jest tylko fakt jak tak słabą i zawodną skrzynię można montować do tej pory w VW to niby przednia marka a najgorsze to to, że producent i serwis zdają sobie z tego sprawę a palą głupów.
2,9
~jadi@wp.pl
Sedan 1.6 100KM 74kW
Jeżdziłem wieloma samochodami, i niezawodność VW to tyko mit który powstał w golfie II somochód jak najbardziej przeciętny za nieprzeciętną cenę. Dodajcie klimę, i mamy wyposażony samochów z segmętu D (Toyota Avensis wyposażona podstawa to koszt ok.70000 pln). Jestem obiektywny, moja Bora to służbowe auto.
~Janek C.
Sedan 1.6 100KM 74kW
auto spisuje się bez zastrzeżeń. jak na polskie drogi zbyt niskie zawieszenie. należy szczególnie uważać na wszelkie nierowności na jezdni. Kilkakrotnie zdarzyło sie, że zahaczyłem jadąc po drogach publicznych, gdzie nie było stosownych znaków ostrzegawczych
3,8
~Jackol
Sedan 1.6 100KM 74kW
Po styczności z wieloma starszymi modelami VW kupując Borę miałem nadzieję na równie solidne wykonanie. Niestety spotkałem się z niemałym rozczarowaniem.
Volkswagen Bora Sedan