Oceny Volkswagen Bora Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW 1998-2005

Najnowsze oceny Volkswagen Bora Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW 1998-2005

3,1
~Kamil B
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Auto kupiłem głównie na trasy, 6 skrzynia, 1.9 tdi, fajne spalanie - ale, pomimo że dla tego silnika prędkości rzędu 160km/h to nie problem, to jednak hałas w środku jest duży, szum wiatru naprawdę słychać, komfort dla uszu jest do około 120km/h, potem już nie jest ciekawie. Awaryjnosć... jest, może to wina egzemplarza, ale regeneracja maglownicy, regeneracja turbiny, wymiana przegubów, łożysk, i innych pierdół, a ceny do VW są dość wysokie,...
~Daniel biczes@london.com
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Myśle że Bora w dieslu to auto na kilka dobrych lat.Warunkiem jest serwis regularny, niekoniecznie w ASO.Z doświadczenia wiem, ze żywotność aut skutecznie skracają nasze drogi, a silników paliwo...przejechalem ponad 90 tyś km i oprocz oleju i filtrów nic,dosłownie. Znajomy natomiast jezdzacy po kraju Sharanem z 2003 roku wymienił juz układ pompowtryskiwaczy, turbine i drążki kierownicze..Porada dla kupujących importówki.Sredni roczny przebieg...
~struś
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Auto b.dobre i bezawaryjne,ale to sedan więc ma bagażnik z wysokim progiem załadunku,byle szafkę trzeba przewozić w kabinie. O wycieraczce nie wspomnę. Dla kogoś,kto lubi sedany to polecam,ale ja wole hatchbacki.
~kruszynski.tomasz@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
wydaje się, że to jest to o co mi chodziło. Jedyny mankament to mimo olbrzymiego bagażnika, otwór - klapa do niego bardzo mała. Byłoby lepiej gdyby klapa bagażnika była połączona z szybą. Wtedy wlot bagażnika byłby imponujący i nie byłoby kłopotu z wsadzeniem dużych przedmiotów.Genrelnie - szerokiej i nie dziurawej drogi!!!!
~Kamil
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Witam bora już jeżdżę 9 rok przejechałem 139 tys kilometrów przy silniku nic poważnego nie robiłem oprócz uszczelki pod głowica z czego Podkreślam przy przebiegu 315tys drugi raz została wypalona.
~Kamil
Dziennik kosztów dla Volkswagen Bora Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
~Eryk84
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Wiadomo auto nie jest idealne, ale w ocenie ogólnej jestem bardzo zadowolony z mojej wersji VW Bory.
~max
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Jeżdżę autem ponad pół roku i poza wymianą rozrządu i rury od intercoolera nic. Lać, dbać i jeździć
~bora-bora
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
nigdy nie zamieniłabym na żadne inne autko!! śliczna sylwetka i rewelacyjnie się prowadzi, pożadnie trzyma się drogi, należy ją kochać jak członka rodziny :-)
~jurekdukla
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
Rodzinne auto to nie jest, nawet kombi, ale konkurencja też ale to jest niemieckie auto stworzone dla polski, a konkurencja wypada dużo gożej
Volkswagen Bora Sedan