Oceny Volkswagen Caddy II 1.4 i 60KM 44kW 1995-2003

Najnowsze oceny Volkswagen Caddy II 1.4 i 60KM 44kW 1995-2003

2,5
~adam
Furgon 1.4 i 60KM 44kW
Nigdy w życiu nie kupię już vw. Przyznam szczerze, że byłem jednym z tych, którzy uwierzyli w obiegową opinię bezawaryjności vw.Cóż, jak się później dowiedziałem, większośc użytkowników owej marki poziom bezawaryjności ocenia na podstawie dostępności części zamiennych - błąd bo części do vw nie uchodzą za najtańsze - te oryginalne bo zamienniki są na ogól kiepskiej jakości. "Errare humanum est, in errore perservare stultum" - to na koniec...
2,2
~philipp_caddy
Furgon 1.4 i 60KM 44kW
Dwie strony medalu: Z jednej strony sie sypie co popadnie, pali jak smok itd, z drugiej (co jest definitywnie dziwne) jeszcze jezdzi (zobaczymy jak dlugo) W zasadzie kwintesencje zawieraja poszczegolne punkty.
3,4
~OLO
Furgon 1.4 i 60KM 44kW
MIMO PRZEBIEGU 420 TYŚ KM NIGDY GO NIE MUSIAŁEM HOLOWAC ANI NIE ZAWIUDŁ NA TRASIE DLATEGO 5
~artur.ma@wp.pl
Furgon 1.4 i 60KM 44kW
Swietne autko (za te pieniądze) niezawodne,przyjemne i tanie..
3,5
~Jarosław
Furgon 1.4 i 60KM 44kW
Po mieście jest ok...Ale tasa z prędkością powyrzej 100KM/H to już kara. (Silnik)
2,6
~Czesio
Furgon 1.4 i 60KM 44kW
Skrzynia to jakiś kibel - właśnie zmieniam. Najpierw wyła na czwórce i piątce a później zaczeła strzelać na wszystkich biegach. Powinni instalować przerzutki shimano. (Skrzynia biegów)
2,9
~krzysiekczesci@wp.pl
Furgon 1.4 i 60KM 44kW
Ogólnie ujdzie ale po przejechaniu przez kałuże gaśnie i przez jakis czas jest probłem z odpaleniem cos sie dzieje z elektryką (Silnik)
2,4
~muma
~EDI
Furgon 1.4 i 60KM 44kW
zgrzyty 2 biegu,ale to normalka,mam też caddy 1,9 D i tam jest to samo (Skrzynia biegów)