Oceny Volkswagen Caddy III Furgon

Volkswagen Caddy III Furgon - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Caddy III Furgon

~Bolek Gruszka
Furgon 1.4 i 16V 75KM 55kW
Auto duże dla rodziny całość jest tak zestrojona ze jest to auto uniwersalne i do miasta i na trasę aczkolwiek motor 1.4 75 km przy tej wysokości karoserii nie czyni z tego auta sportowego .Odczucia że spokojnej jażdy w ruchu miejskim jak o poza bardzo pozytywne duża elastyczność pierwszy raz się z czymś takim spotkalem i nie wiem jak to zrobili - silnika na 3 i 4 samochód przyspiesza sprawnie pomimo niskich obrotów . Na trasie do 100...
~ARES
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Auto kupilem roczne w Niemczech z przebiegiem 60 000km Jezdze po malu (do 100km/h), delikatnie, oszczednie. Co 15000 serwis. F. paliwa co 2 wymiane. Co 8000-10000km leje uzdatniacz paliwa 160 000 wymiana lozysk (polecam oryginaly, tanie padaja po 10000km) 270 000 zaczyna szwankowac rozrusznik, ale tylko zima 300 000 wymiana stacyjki 350 000 naprawa skrzyni, wymiana sprzegla 360 000 wymiana amortyzatorow przod tyl Do dzis dnia nie bierze...
~edek
Furgon 1.9 TDI 75KM 55kW
Najgorsze auto jakie miałem. Na szczęście nie ja kupiłem tylko firma. Latem sahara, zimą antarktyda. Wszystko w rękach się rozlatuje, Disel po 50tys klekoce jak zmarznieta piła parowa. Nigdy w życiu wieśwagenów
4,1
~Adam
Furgon 2.0 CNG 108KM 79kW
Samochód w miarę niezawodny ,drobne usterki w czasie eksploatacji wynikające ze zużycia typu wydech amortyzatory ,odbojniki klocki hamulcowe etc. Duży pakowny wchodzi cała paleta standardowa.komfort jazdy niezły, dość dobrze trzyma się drogi szczególnie po założeniu szerszych felg 17"
2,5
~lenio
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Witam.Jadąc tym autem ma się wrażenie jakby się jechało w puszcze.Auto bardzo słabo wyciszone. Z fajnych rzeczy wspomaganie kierownicy i tu koniec. Skrzynia rozpadła się po 135000km. Na pace ciągle wożę bańkę z olejem silnikowym (silnik spokojnie radzi sobie z drugą bańką miedzy wymianami). Dla mnie to koniec mitu o niezawodności aut tej marki. Nigdy więcej vw.
2,9
~czyzo84
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Zwykły, plastikowy przeciętniak. To już nie jest Pancerwagen z przed lat, a zwykła chińszczyzna. Tym, którzy napalają się na zakup produktu Volkswagena radzę bardzo dokładnie przemyśleć sprawę, można się nie co rozczarować.
2,2
~book
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
kupiłem prywatnie mitsubishi colta i to auto z każdym kilometrem bardziej lubię, z Caddym jest odwrotnie, po marce spodziewałem się znacznie więcej a czuje się oszukany i \"skrojony\" bo większość jego wad wychodzi z czasem. Chcieliśmy zamontować podgrzewanie lusterek lub elektryczne szyby i może zamek centralny...ale VW oszczędza na klientach więc nie ma do czego się podpiąć, trzeba poprowadzić całą instalację :-( bo golas to golas.
~janekkk58@wp.pl
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Posiadam auto w wersji raczej niespotykanej{DSG, skorzane i podgrzewane siedzenia,szyberdach,duza navi,webasto,kierownica multi itd-jednym slowem jak najlepiej wyposazone Tourany czy Passaty.Przejechalem nim 110000 i zadnych usterek.Po 70000 wymienilem tylne amortyzatory i klocki z przodu.Troche slaba widocznosc na boki {szerokie slupki}.Bardzo udane auto.Z niecierpliwoscia czekam na nowy model !!!
3,7
~Piotrek
Furgon 1.6 102KM 75kW
Vw Caddy Life to swietne bezawaryjne auto tylko cena mogłaby byc troche nizsza :)Zarowno w moich dwoch autach(wymiana co 3 lata) jak i u kolegi nie było zadnych , nawet najmniejszych usterek wiec goraco polecam te auta :)
~Irek
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Gwarant czyli KULCZYK TRADEX toleruje złodziejskie praktyki ASO Z Lublina DANELCZYK. A Danelczy zamiast montażu oryginalnych głośników wstawia jakieś niepasujące ponadcinane głośniku z innego samochodu, zamiast anteny zwykły kawałek druta miedzianego , Hak holowniczy poskręcany jest nieoryginalnymi śrubami, bez atestu a w miejscu wierceń otworów na hak pojawiła sie rdza. Samochó od wyjazdu z salonu kilka miesięcy temu ma wibracje . To jest...
Volkswagen Caddy III Furgon