Ocena kierowcy - Volkswagen Caddy III Furgon

Tomek, 17 lat temu
Rok produkcji 2006
Volkswagen Caddy III Furgon 1.6 102KM 75kW od 2004 - Oceń swoje auto
Kupiłem najwyższy model 1,6 benzyna 102 KM model za 86tyś. wresia mixt komfortowy z kilmą, nawigacją satelitarną i pełną elektryką ,5 osobowy z regulowaną kratą na kółkach z dopłatą do koloru jak w limuzynie to znaczy czarny metalik perła jedyny taki w Szczecinie lusterka i zderzaki również w tym samym kolorze. Niestety bardzo się zawiodłem osiągami i trakcją to jeździ jak czołg na kołach- tyle resory z amortyzatorami to totalna porażka na nierównościach -powinni sprzedawać te auta z ubezpieczeniem na życie. Ponadto parujące się lampy przednie, ciężko zamykająca się klapa tylnia i obsługa autoryzowanego salonu i serwisu w Szczecinie VW Kołacz-Łapiński nie mieści się nawet w standardach krajów z III świata-zaparowana lampa z wodą w środku nie podlega reklamacji, bo ten typ tak ma światłowody kanaliki, odparowywanie i inne bzdury ludzią wciskają oczywiście jak odstoisz swoje jak baran i doczekasz się zanim ktoś ruszy tyłek i ciebie raczy obsłużyć. Generalnie odradzam zakupu VW Caddy bo jest przereklamowany i nie warty swojej ceny. Jeżeli ktoś koniecznie chce nabyć ten model to oddam swój 3 miesięczny po kosztach bo mnie ten model niczym oprócz składanego kluczyka z logo VW niczym nie zachwycił.
Volkswagen Caddy III Furgon