Ocena kierowcy - Volkswagen Caddy III Furgon

cleanexpert@wp.pl, 17 lat temu
Silnik 1.9 TDI 105KM 77kW
Rok produkcji 2004
Volkswagen Caddy III Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW od 2004 - Oceń swoje auto
Dałbym ocenę 4 ale jakoś nie mogę się przełamać po dośwadczeniu z przekładnią kierowniczą.
Do pracy silnika nie można sie przyczepić. W moim egzemplarzu nie zauważyłem i nie usłyszałem dotychczas nic niepokojącego. Dosyć elastyczny dzięki sporej mocy jak na gabaryty i przeznaczenie. Daje radę nawet z 1,5 T przyczepą więc jest OK.
Jest dobrze ale czasami ma się wrażenie że chodzi, aż za lekko:-) Może to kwestia przyzwyczajenia, ale lubię czuć że przerzucam bieg, a tutaj mam wrażenie jakby nic w tej skrzyni nie było.
Zawieszenie póki co OK. Tył mało komfortowy, ale to przecież auto dostawcze. Jeżeli do Układu jezdnego mogę dorzucić PRZEDKŁADNIĘ KIEROWNICZĄ to powiem tak: KATASTROFA!!! Po 80 000 do wymiany, koszt 3500 pln!!! Nieporozumienie całkowite, element który z zasady powinien przeżyć to auto nie wytrzymał 80 000 km. Co najlepsze stało się to 2 tygodnie po zakończeniu gwarancji:-(((
Może czasami słupki przednie coś tam zasłaniają , ale jest OK.
Dobrze to jest jak się jedzie 90-100 km/h, Jak się chce poszaleć to trzeba się liczyć z tym że wysokość auta jet nieco wyższa niż passata i będzie brał troszeczkę więcej:-)
Klima daje radę i na ogrzewanie też nie ma co narzekać, bo to przecież cały czas jest dostawczak.
Tutaj naprawdę super!!!
Jest w miarę cicho do 90 km/h Powyżej zaczyna świszczeć i trzeba podkręcić radio lub zacząć głośniej mówić. Powyżej 120 km/h zaczynamy krzyczeć a radio zaczyna "ryczeć" a nie grać:-(((
Ok.
OK.
Z drobiazgów póki co nic nie było, oprócz tego że oryginale felgi rdzewieją - śmiech na sali, bo miały nie rdzewieć.
Jestem załamany i zaskoczony PRZEKŁADNIĄ KIEROWNICZĄ:-( Nie spodziewałem się czegoś podobnego po VW:-(

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 105KM 77kW [l/100km]

6,7