Ocena kierowcy - Volkswagen Caddy III Furgon

toka, 16 lat temu
Silnik 2.0 SDI 69KM 51kW
Rok produkcji 2006
Volkswagen Caddy III Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW od 2004 - Oceń swoje auto
auto ma wozić towar i do tego nadaje sie doskonale.
Spodziewałem się że będzie wolny więc zaskoczenia nie było. Elastyczność jest słaba. Kultura pracy beznadziejna-pracuje jak traktor.
Nie jast żle, ale kilka razy wsteczny nie chciał wejść na swoje miejsce.
Do 100 kmh jest nieżle, powyżej- wspomaganie jest zbyt czule.
do przodu ok. mam wercji furgon, wiec do tyłu patrzę tylko przez zewnętrzne lusterka. Są one duże więc jast ok.
niby ok. plus za dużą półkę nad głową, minus za brak zamykanego schowka przed pasażerem. Przeszkadza regulacja lusterk PALCEM-pakiet elektryczny vw jest niesamowicie drogi a na auto trzeba wtedy długo caekać.
Użytkuję go od marca, więc nie wiem jak sprawuje sie wentylacja w zimie. Na razie klima w upalne dni dobrze się sprawdza.
auto jest szerokie, obszerne. mam wersję furgon więc tylko 2-osobową
porażka. dziek silnika jest beznadziejny, do tego głosny. przy wyższych prędkościach dochodzi jeszcze szum powietrza. w sumie bardzo błośno.
pali ok. 6,5L100 km jeżdżę też z klimą Z jednej strony duża masa własna i ładunku który przewożę, z drugiej osiągi auta(nawet nieobciążonego) są mizerne. wsumie więc przeciętnie
cena nowego jest chyba z kosmosu wzięta. w marcu oferowali mi auto z 2006r za 48tys netto. zapłacilem trochę więcej bo auto ma klimę. niedawno widziałem że nowe auto w podtawowej wersji z 2007 oferują za 44tyś netto. dlaczego wcześniej cen nie można było obniżyć????
po 1000 km rozładował się akumulator po 5000 km zapaliła sie lampka zbyt niskiego poziomu oleju mimo jego własciwego poziomu w obu przypadkach serwis vw nic nie stwierdził po 5100 akumulator ponownie się rozładował. W serwisie nic nie stwierdzili, ale inaczej podłączyli radio, które wcześnij sami zamontowali
przejechałem tylko 7000 więc to zbyt krótki dystans by coś napisać w tym temacie.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 SDI 69KM 51kW [l/100km]

6,4