Lista ocen Volkswagen Caddy III (94)

~caddy(ilaczek)
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Ten samochód to typowe auto dla małej firmy albo dla np. 4 osobowej rodziny lubiącej wypady za miasto.Godny polecenia.
~spiderjr
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
nie byłem przekonany do tej marki lecz nie ukrywam że zmieniłem zdanie.
~kris
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na dostawczego woła roboczego, jest w miarę OK. Przede wszystkim pojemny. Rodzina woli nim podróżować, ze względu na przestrzeń i praktyczność pojazdu. Moja wersja jest kiepsko wyposażona, polecam więc zastanowić się nad dodatkami.
3,6
~Kornalwo@wp.pl
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Dla mnie to auto firmowe do pracy.W tej roli sprawdza się świetnie.Przesiadłem się z Astry 1 kombi i jestem bardzo zadowolony z tej zmiany
3,2
~Bart
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Przy tej skrzyni biegów w miarę elastyczny nawet z przyczepką o masie 2000 Kg.kultura pracy da się wytrzymać. (Silnik)
~leszczyk29
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Najlepszy dostawczak jakiego miałem a miałem ich kilka
3,3
~arek11@planet.nl
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
zamontowali w fabryce w poznaniu zepsute amortyzatory . ktos za to powinien zostac bardzo ukarany .
~JARNO
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Dobry do pracy pakowny duża ładowność , niestety nie dla firmy z wieloma kierowcami na zmianę.Polecam jednoosobowym firmom oraz szefom mniejszych zakładów.
~arek11@planet.nl
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
jestem zadowolony . to auto do przewozu towaru . ale mozna nim jechac tez na wczasy z cala rodzina . polecam skrzynie automatyczna DSG .
~łysy Elbląg
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
ogólnie jestem zadowolony auto latało 5 lat w kurierce i to po takich dziurach ze az buda mi popękała w szwach,czasem dostawało lepiej w dupe niz benzyniak bo trzeba bylo jechać na czas i jezdzi dalej z wyprzedzaniem na trasie zero problemów nawet bez redukcji na 5 biegu.ogólnie super wyścigówka!! w dodatku 600kg na pace i normalnie jedzie