Lista ocen Volkswagen Caddy III (94)

~janekkk58@wp.pl
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Posiadam auto w wersji raczej niespotykanej{DSG, skorzane i podgrzewane siedzenia,szyberdach,duza navi,webasto,kierownica multi itd-jednym slowem jak najlepiej wyposazone Tourany czy Passaty.Przejechalem nim 110000 i zadnych usterek.Po 70000 wymienilem tylne amortyzatory i klocki z przodu.Troche slaba widocznosc na boki {szerokie slupki}.Bardzo udane auto.Z niecierpliwoscia czekam na nowy model !!!
3,2
~MAREK
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik uległ uszkodzeniu po 3300 km. Uszczelka pod głowicą, może chłodnica olejowa, a może pęknięta głowica tego niewie nikt. SERVICE TO DNO, BAGNO I DUPKI !!!!!!! (Silnik)
~uzytkownik1236
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
idealnie!! nawet jak jestem taki niski to mi łatwo wszędzie zaglądnąći do tyłu (Widoczność)
3,7
~Wiktor
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na tę moc zaskakuje dynamicznością. Moim zdaniem to największa zaleta tego samochodu. (Silnik)
2,5
~FILIP
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
auto fajnie się prowadzi i to tyle z dobrego,przy 180000km wymiana uszczelki pod głowicą,70000km wymiana koła zamachowego,,o poduszkach i elementach zawieszenia nie wspomne, o koszty tych napraw w serwisie lepiej nie pytać!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3,2
~pawel.g3@op.pl
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Trreci bieg potrafi zgrzytnąć i wsteczny zakleszcza się. (Skrzynia biegów)
~jacek_w
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
w wersji mix komfort okkpione wykończenie tyłu... gołe żelastwo w przedziale pasażerskim na wierzchu w 21 wieku.... lekka kpina
2,9
~kf
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
na przejeździe kolejowym trzeba miec długą szyje zeby zobaczyc czy cos jedzie z prawej strony. Słupki środkowe zasłaniają calą widocznosć (Widoczność)
~biuro@blank.com.pl
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Polecam 1,9 TDI oszczędny , duża ładowność zmieściłem palete papieru ksero(ok 700kg ) bez problemu
2,9
~Jarek
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik beznadzieja po 40 tys poszla turbina (samochod eksplatowany delikatnie), duzo zastrzezen !!!! (Silnik)