Ocena kierowcy - Volkswagen Caddy IV Caddy

WOJDR, 4 lata temu
Silnik 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Rok produkcji 2016
Volkswagen Caddy IV Caddy 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2020 - Oceń swoje auto
Inne : Całokształt i możliwości tego samochodu. Jadę do pracy, jadę na wakacje, przewożę lodówkę, meble. Zapinam hak i jadę z przyczepą. Wstyd tym jeździć nie jest a auto daje ogromne możliwości. Klika razy mi się nawet spać zdarzyło ; )
Świetnym, wielozadaniowy samochód. Bardzo przyjemny w prowadzeniu i codziennym użytkowaniu. Spory, ale nie za duży, dobrze wykończony i wyciszony. Dobre właściwości jezdne pozwalające pewnie pokonywać kolejne kilometry. Polecam 2 litrowego diesla 150km, ja osobiście kupiłem 102km ale to trochę za mało, po czipie jeździ super! Dla mnie samochód trochę surowy, prosty ale pomimo gabarytów zgrabny i elegancki. Dla mnie jedyna opcja z tego segmentu, ostatnie duże silniki diesla, dobrze wykończone wnętrze i łatwa dostępność części. Mam wersję z automatem DSG, zdecydowanie polecam
Mocny, popularny i wytrzymały. Łatwy a naprawie bo każdy mechanik ogarnia grupę VW/AUDI/SKODA/SEAT.
Automat DSG, więcej pisać nie trzeba
Jak na auto użytkowe to lepiej niż dobrze. Co prawda jazda 180km/h nie jest najprzyjemniejsza ale do 150 to żadnych różnić co do zwykłej osobówki
Świeżak więc nie ma co komentować, nic się nie dzieje.
Siedzi się prawie jak w akwarium ; )
Trochę brakuje schowków jak na tak duże auto. Pozostała część bez zastrzeżeń. To mój następny VW i cenię te samochody za łopatologiczny, intuicyjny, nieprzesadzony kokpit.
Dla mnie w zupełności wystarczające, szczególnie na przednich fotelach.
Miejsca od zabicia, można urządzić imprezę z tyłu. 5 osób, bagaże, pies, co chcesz się zmieści. Pozycja za kierownicą wygodna, wysoki fotel z świetną widocznością.
Chciałbym aby było odrobinę ciszej ale przy tych gabarytach auta nie ma się co dziwić, że wiatr wieje. W końcu samochód ma jakieś 180cm wysokości
W aso trochę drogo ale do aso jadę tylko na olej. Klocki i tarcze wymieniałem prywatnie, koszt to 1/3 tego co ASO krzyczy.
Samochód mógłby być tańszy,120 000 PLN za nowy salonowy to jednak za dużo.
Do tej pory nic złego mnie nie spotkało ; )

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW [l/100km]

6,6
5,3