Oceny Volkswagen Caddy IV

Volkswagen Caddy IV - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Caddy IV

~WOJDR
Volkswagen Caddy IV
Świetnym, wielozadaniowy samochód. Bardzo przyjemny w prowadzeniu i codziennym użytkowaniu. Spory, ale nie za duży, dobrze wykończony i wyciszony. Dobre właściwości jezdne pozwalające pewnie pokonywać kolejne kilometry. Polecam 2 litrowego diesla 150km, ja osobiście kupiłem 102km ale to trochę za mało, po czipie jeździ super! Dla mnie samochód trochę surowy, prosty ale pomimo gabarytów zgrabny i elegancki. Dla mnie jedyna opcja z tego...
~ph sląsk
Furgon 2.0 TDI SCR BMT 102KM 75kW
Volkswagen Caddy IV
Auto dramat, samochód nowy prosto z salonu, 20 wrzesień 2018 r, przestrzegam wszystkich przed kupnem tego auta (auto służbowe) silnik 2.0 tdi 102 km dużo, dużo słabszy niż w Citroenie Berlingo 1,6 hdi 90 km po przebiegu 300 tys km, brak schowków jak w berlingo, system start/stop gasi silnik na mrozie po przejechaniu 50 metrów, często po przejechaniu 4 km wentylator pracuje jeszcze parę minut po zgaszeniu silnika, często przy nagrzanym...
~Stefan
Volkswagen Caddy IV
Świetne uniwersalne auto. W pracy wół roboczy, poza nią - comfortowy samochód do przewozu rodziny i na zakupy. Do bagażnija wejdzie wszystko. Kosiarki, rowery, psy, meble i co tylko zechcesz. Jeździłem poprzednikiem (1,9 tdi, 105 km) 12 lat i chwalę trwałość tego samochodu. Miałem dylemat, czy wybrać riftera, berlingo czy combo, ale po wnikliwej analizie wybrałem jednak caddy i nie żałuję.
~mateuszsolek
Kombi Maxi 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Volkswagen Caddy IV
Samochód idealnie spełnia moje oczekiwania. Raz jest samochodem rodzinnym 2+2 + mega bagażnik a raz małym busem wygodnym na długie trasy. Dynamiczny, dobrze wykonany, po prostu ładny. Bardzo udany zakup od www.autorud-online.pl. POLECAM !
~♡
Caddy ALLTRACK 2.0 TDI SCR BMT 150KM 110kW
Volkswagen Caddy IV
- wyciszenie - tylna klapa zaprojektowana żeby ochlapać użytkownika wodą - cena + audio i infotainment + spalanie + podgrzewane fotele + aktywne systemy bezpieczeństwa + oświetlenie + układ jezdny + silnik + elementy karoserii specyficzne dla wersji Alltrack
~Michał
Kombi Maxi 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Volkswagen Caddy IV
Cena zakupu wysoka (92000 netto) ale samochód bardzo przyjazny. Konkurencja którą testowałem ( Grand Turneo, Doblo maxi) jednak mocno odstaje co do jakości wykończenia, komfortu. Użytkując samochód 50/50 na cele prywatne i firmowe warto dołożyć troszkę do Caddy.
~z bmw do VW
Volkswagen Caddy IV
Witam! Jestem szczęśliwym posiadaczem tego auta użytkowego które zaskakuje wyciszeniem, ekonomią, dynamiką, dużą ładownością (tylko długość przestrzeni bagażowej w podstawowej wersji zbyt krótka), estetyką, do tego dobrym wyposażeniem i funkcjonalnością
~Chimejra
Furgon 2.0 TDI SCR BMT 102KM 75kW
Volkswagen Caddy IV
Auto proste do pracy, takie jakie powinno być,wszystko na swoim miejscu nie nuży długa jazdą jedyny minus mały zbiornik adblue
~Dex
Volkswagen Caddy IV
Zdecydowanie najsolidniejsze i najładniejsze auto z segmentu.
~m4rg4s
Furgon 1.6 TDI 102KM 75kW