Oceny Volkswagen Caravelle T3 Transporter

Oceny Volkswagen Caravelle T3 Transporter – wybierz silnik

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T3 Transporter

~zimek
Transporter 1.8 87KM 64kW
bulika posiadam od 7 lat, sprowadzone z niemiec wyciągnięte ze stodoły mając przebieg 73tys teraz 156tys. silnik 1.9 bokser 60km benzyna+lpg ,nigdy mnie nie zawiódł,jedyne auto co wiem ze jak wyjade to przyjade.8 osób idealne na rodzinne wyprawy jak i do transportu.szkrzynia 4 biegi chodzi idealnie lecz mogła by byc 5,spalanie tez nie takie tragiczne bo 13-14lpg.auto moim zdaniem naprawde bezpieczne, wczoraj sie o tym przekonałem prawy przód...
3,3
~banan
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Ogólnie to bardzo fajne auto - prawie kultowe:) W porównaniu z innymi markami tej klasy to trzyma się naprawdę dobrze. Bardzo trwała i prosta konstrukcja. Jest ekonomiczny. Wiele napraw można samemu przeprowadzić. Dostęp do części jest łatwy (przynajmniej do diesla) i są tanie. Bardzo pojemny i uniwersalny Niestety częste usterki. Mało sprany silnik (żółw). Prawdę mówiąc to z jednej strony już mi się znudził i chciałbym (gdybym mógł:D)...
~Krzysztof (atim22@o2.pl)
Transporter 1.6 TD 70KM 51kW
Żaden europejski dostawczak nie dorównuje T3 (i LT) bezpieczeństwem przy czołowym zderzeniu. Ten samochód ma duszę, nie da się go nie lubić. Mniej niż przeciętna dbałość gwarantuje długą i bezawaryjną eksploatację. Przy tej długości auta długość przestrzeni ładunkowej 285 cm (od oparć przednich foteli do tylnej klapy) to chyba rekord. Bardzo łatwy serwis, tanie, powszechnie dostępne części zamienne. Auto kręci jedenastometrowe kółka, taki...
~Użytkownik T2 od 8 lat.
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Jak na konstrukcję z lat 80´ samochód idealny na samochód roboczy dla osób których nia stać na coś lepszego. Odpowiednio traktowany odpłaca się bezawaryjną pracą w całkiem przyzwoitych warunkach.
~Romek T3 Kraków
Transporter 1.8 87KM 64kW
fantastyczne auto rodzinne wyjazdy na wakacje rewelacja (miejsce) w mieście też spoko na trasie trochę brakuje koni prowadzę małą firmę do auta mieści się 5 ludzi i komplet narzędzi dla mnie bomba gorąco polecam
3,8
~Rumcajs
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Autko jak dla mnie jest nie do zastąpienia, tak na wypady ze znajomymi jak i do przewozu towarów. Najbardziej wytrzymały dostawczak jakim kiedykolwiek jeżdziłem, posiadam również T4 ale niech się schowa za T2. Jest to auto dla tych którzy potrzebują w miare niezawodny pojazd za niewielkie pieniądze
3,2
~tom
Transporter 1.6 TD 70KM 51kW
auto pomimo swoich gabarytów jest niezwykle zwrotne i wygodne Jest proste,niezwykle wytrzymałe i jak na swoje lata i przebieg "trzyma sie dobrze".Wada załadunkowa to silnik z tyły i przez to nieówna podłoga
~bulibus@wp.pl
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
biorąc pod uwage : wiek samochodu,koszty części i wszystko inne o czym trzeba pamiętać - dobrze jest. Są niby samochody młodsze,lepsze ? ale o ile droższe!!! W utrzymaniu tańszy od "osobówki 1,6" (przynajmniej w moim mieście!!!)
~Kuracz
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Swietne jak nie najlepsze auto dla malych firm budo-elektro-brukarskich i tym podobnych.
3,8
~MAREK JABŁONSKI WROCŁAW
Transporter 1.7 D 57KM 42kW
jest nie zawodny należy tylko dbać o niego a potrafi się odwdzięczyć ,(RENAULT TRAFIK I FORD TRANSIT Z TEGO ROCZNIKA JUŻ DAWNO NIE MA)
Volkswagen Caravelle T3 Transporter