Lista ocen Volkswagen Caravelle T3 Transporter (27) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~banan
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Trochę tego było. Parę razy mi zastrajkował. Po jakimś roku jeżdżenia najpierw kapał olej na potęgę - wyraźnie widać było, gdzie parkowałem. Więc wymieniłem simmeringi i uszczelki. Przestało kapać ale za to zaczął ostro brać olej. Jak rozebrano górę silnika to pierścienie były cienkie jak żyletki. Panewki też do wymiany. Tłoki porozbijane od zaworów. Masakra. Co ja kupiłem??? Ale po naprawie silnik chodzi super i nic nie wycieka. Z...
~zubrzyk
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
dwa silniki, rozrusznik, alternator, nagrzewnica, tarcze, piasty, szczeki ham., wydech, ukł ster. grzaniem świec, pompa wody, pompa paliwa, cięgna ster. nawiewem, reflektory, tapicerka, popielniczka, korbki od szyb, amortzatory, sprężyny... troche się nazbierało przez lata ale niema co sie zrażać uwazam że auto jest mało awaryjne i przy odrobince opieki można śmiało zwiedzać świat tym autem !
~Użytkownik T2 od 8 lat.
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
W czasie użytkowania T2 trzeba było przeprowadzić remont główny silnika, który przyspieszyło scięcie klina na pompie wtryskowej. Hydrauliczne sterowanie sprzęgła również przysparzało nieco problemów - trzeba było wymienić cały układ. Po naprawie wszystko bez zarzutów.
~camel
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
niepamietam zeby ktos ze znajomych kiedys wspominal ze mial jakis powazny problem z busikiem, niewliczajac tych ktorzy w nieludzki sposob traktuja busiaka -tj ciagniecie ogromnych przyczep, ladowanie po sam dach itp
~alejandro
Transporter 1.6 70KM 51kW
zatarło sie łożysko z przodu w kole i poszykowało troche plany, ale napewno miało swoje wyjeżdzone naprawa rzędu 150 zł, leci blacha ale nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu
~yaro5000@wp.pl
Transporter 1.9 D 60KM 44kW
jeżdżę nim za granicę i zawsze wracam o własnych siłach ,raz pod domem padła skrznia,teraz awaria pompy wtryskowej ale chodzi dalej
~Krzysztof (atim22@o2.pl)
Transporter 1.6 TD 70KM 51kW
Jak wyżej. Tuleje górnych wahaczy sypią się, ale to polskie drogi. Silniki diesla za słabe, więc przebiegi nie rewelacyjne.
~johny
Transporter 2.0 112KM 82kW
panewki silnika tylny most rdza na TYLNYCH i przednich blotnikach [zalozyc nadkola plastikowe]
~MAREK JABŁONSKI WROCŁAW
Transporter 1.7 D 57KM 42kW
podstawowa zasada wymieniać drobiazgi na bieżąco i nic poważniejszego nie powinno się zdarzyć
~Franko
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
silnik super,chociaż w obecnej chwili to już chyba pali więcej oleju niż benzyny to jest prawie niezawodny
Volkswagen Caravelle T3 Transporter