Oceny Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW 1992-2003

Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW 1992-2003 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW 1992-2003

~Rafał
Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW
Auto rodzinne na długie wyjazdy wakacyjne jak i do codziennych obowiązków. Bardzo trwałe i mało awaryjne , bez szczególnego apetytu na paliwo. Jest to samochód uniwersalny dla każdego. Ostatnia wersja wyprodukowana z doskonałych materiałów i to bardzo solidnie. Należy oczywiście brać pod uwagę auta nie \"odmładzane\".
~piotr
Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW
jest to moje 5 auto jetem bardzo zadowolony auto jest niezawodne i bardzo wygodne eksploatacja jest na taka kategoria auta tania nastempne bedzi takie samo w wersi salonka albo z silnikiem 32 vr jedyny problem tych aut jest taki ze cieszko je wyrwac auto jest super
~Mariocrac
Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW
Super autko. Przywiozłem go ze Szwajcarii gdyż te w Polsce są bardzo zaniedbane i z reguły przechrzczone. Warto poszukać czegoś wartościowego i najlepiej z książką serwisową. (wpisy w książce można sprawdzić u autoryzowanego przedstawiciela VW)
3,4
~pawel
Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW
jak na dużego vana dobrze, jednak model który użytkowałem przez 8 lat to droga przez mękę. Auto z polskiego salonu. Byłem drugim właścisielem.
~drajwer
Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW
jetem bardzo zadowolony i jak narazie nie zmieniam
~Mario
Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW
Posiadam silnik 2,8 VR6 Gdy pracuje na benzynie praktycznie bezgłośny bardzo elastyczny błyskawicznie reaguje na pedał gazu. Zamontowałem ins.gazową i również pracuje równo. (Silnik)

Volkswagen Caravelle T4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan