Oceny Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan

Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan

~Aiden
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
Najlepszy dostawczak jaki kiedykolwiek powstał. Wersja long, 9-osobowa może funkcjonować jako mały autobus, albo po wyjęciu kanap dać naprawdę spore możliwości towarowe. Jako auto, które ma na siebie zarabiać jest po prostu idealne. Nic się nie psuje, a w razie czego części są tanie. Poza tym naprawi go nawet byle PanMietek.
~Andrzej
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
Po zmianie z Vito jestem mile zaskoczony trwałością tego samochodu. Psuje się niewiele rzeczy pomimo 22 lat auta. Dużo miejsca. Prowadzi się jak autosan ale coś za coś. Polecam każdemu t4. Dwa razy przejechał Alpy z 7 osobami na pokładzie i bagażami pod sufit. W rodzinie uważamy że to nasz prawdziwy wierny przyjaciel. Jak pies. :)
3,2
~kogut95
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
Kupiłem auto z myślą o rodzinnych wypadach, 9 miejsc- można spakować całą rodzinę, sąsiada, psa i jechać pod namiot. Jakby nie standardowe usterki typu pompa wtryskowa i uszczelka pod głowicą to byłoby znacznie lepiej. Kupione za 9tyś do tego 6tyś wsadzone w ciągu roku, średni interes, ale może taki egzemplarz się trafił.
~Rafał
Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW
Auto rodzinne na długie wyjazdy wakacyjne jak i do codziennych obowiązków. Bardzo trwałe i mało awaryjne , bez szczególnego apetytu na paliwo. Jest to samochód uniwersalny dla każdego. Ostatnia wersja wyprodukowana z doskonałych materiałów i to bardzo solidnie. Należy oczywiście brać pod uwagę auta nie \"odmładzane\".
~piotr
Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW
jest to moje 5 auto jetem bardzo zadowolony auto jest niezawodne i bardzo wygodne eksploatacja jest na taka kategoria auta tania nastempne bedzi takie samo w wersi salonka albo z silnikiem 32 vr jedyny problem tych aut jest taki ze cieszko je wyrwac auto jest super
~Mariocrac
Caravelle Minivan 2.8 140KM 103kW
Super autko. Przywiozłem go ze Szwajcarii gdyż te w Polsce są bardzo zaniedbane i z reguły przechrzczone. Warto poszukać czegoś wartościowego i najlepiej z książką serwisową. (wpisy w książce można sprawdzić u autoryzowanego przedstawiciela VW)
2,9
~arus73@o2.pl
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
Być może tak trafiłem,kupiłem okazyjnie od \"znajomego\" po 10-ciu dniach rozleciał się silnik.OK myślę zrobię remont i będzie jak nowy.Części może i dostępne ale strasznie drogie.Remont trwał ok 3 tygodni a do dziś poprawki ,poprawki .Wieczny problem jedno zrobię -sypie się drugie.Myślę że prościej byłoby go zezłomować ale szkoda mi pieniędzy.Kupiłem za 6,5 tyś a już dołożyłem 11 tyś.ale wiem że wszystko jeszcze przede mną.
~tomaszhill@interia.pl
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
mialem wczesniej t4 starsza 2,4d i mimo wieku auto sparwowalo sie doskonale,teraz mam caravelle 2,5 tdi 1o2ps-normalnie nie ma dla mnie lepszego auta w tej klasie,ekonominczy szybki dynamiczny nie jedna osobowka moze pomazyc o takim przyspieszeni,poprostu swietne autko
~AINRIH
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
jestem w pełni zadowolony nie brakóje mu mocy w trasie ani w mieście nawet kiedy przewoże 9 120kilowych mężczyzn.Podwójna klimatyzacja sprawuje się super,miałem mercedesa Vito ale niema porównania może był troche lepiej wyciszony,ale zawieszenie niema szans!!!
~2misiek@interia.pl
Caravelle Minivan 2.5 115KM 85kW
bogata elektryka, poduszki, klima... do ideału brak tylko wodnego webasta (na które poluje); idealny na wycieczki, praktyczny na co dzień; bardzo dobre są regulowane podłokietniki które pozwalają na przejechanie nawet 2 tys km bez bólu pleców czy siedzenia; chętnie powymieniam sie uwagami z posiadaczami podobnych samochodzików...
Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan