Oceny Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW 1992-2003

Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW 1992-2003 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW 1992-2003

~Andrzej
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
Po zmianie z Vito jestem mile zaskoczony trwałością tego samochodu. Psuje się niewiele rzeczy pomimo 22 lat auta. Dużo miejsca. Prowadzi się jak autosan ale coś za coś. Polecam każdemu t4. Dwa razy przejechał Alpy z 7 osobami na pokładzie i bagażami pod sufit. W rodzinie uważamy że to nasz prawdziwy wierny przyjaciel. Jak pies. :)
3,2
~kogut95
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
Kupiłem auto z myślą o rodzinnych wypadach, 9 miejsc- można spakować całą rodzinę, sąsiada, psa i jechać pod namiot. Jakby nie standardowe usterki typu pompa wtryskowa i uszczelka pod głowicą to byłoby znacznie lepiej. Kupione za 9tyś do tego 6tyś wsadzone w ciągu roku, średni interes, ale może taki egzemplarz się trafił.
2,9
~arus73@o2.pl
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
Być może tak trafiłem,kupiłem okazyjnie od \"znajomego\" po 10-ciu dniach rozleciał się silnik.OK myślę zrobię remont i będzie jak nowy.Części może i dostępne ale strasznie drogie.Remont trwał ok 3 tygodni a do dziś poprawki ,poprawki .Wieczny problem jedno zrobię -sypie się drugie.Myślę że prościej byłoby go zezłomować ale szkoda mi pieniędzy.Kupiłem za 6,5 tyś a już dołożyłem 11 tyś.ale wiem że wszystko jeszcze przede mną.
~Gregory
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
Posiadam Volkswagena Carawelle od 1996 roku. Przejechaliśmy tym autem 260 tyś. bez zadnych wiekszych usterek. jedynym minusem jest zbyt słaby silnik(2400 diesel 78KM) ale za to zużywa mało paliwa. Teraz zamierzamy kupić auto i będzie to na pewno nowszy model Carawelli!!!
3,4
~RUTEK
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
VW to przereklamowana marka jesli chodzi o jednostki napędowe i skrzynie biegów, przekonalem sie porównując z kilkudziesięcioma innymi autami jakie miałem ...
~zajac................
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
cena zakupu nie jest nisaka , ale jest to samochod trwaly i naprawde fajny - moj nastepny samochod to tez bus tylko 2,5 tdi

Volkswagen Caravelle T4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jan
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
idealny smochód, jedyną wadą są przyśpieszenia ale w koncu to nie jest samochow wyścigowy!
~annadynak@wp.pl
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
Rewelacyjny samochód, który powinien posiadać mocniejszy silnik przez co byłby oszczędniejszy
~chudy
~sveni@
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
żarówka postojowego światła i podświetlenia tablicy rejestracyjnej (Bezawaryjność (drobiazgi))
Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan