Oceny Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW 1996-2003

Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW 1996-2003 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW 1996-2003

~Aiden
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
Najlepszy dostawczak jaki kiedykolwiek powstał. Wersja long, 9-osobowa może funkcjonować jako mały autobus, albo po wyjęciu kanap dać naprawdę spore możliwości towarowe. Jako auto, które ma na siebie zarabiać jest po prostu idealne. Nic się nie psuje, a w razie czego części są tanie. Poza tym naprawi go nawet byle PanMietek.
~tomaszhill@interia.pl
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
mialem wczesniej t4 starsza 2,4d i mimo wieku auto sparwowalo sie doskonale,teraz mam caravelle 2,5 tdi 1o2ps-normalnie nie ma dla mnie lepszego auta w tej klasie,ekonominczy szybki dynamiczny nie jedna osobowka moze pomazyc o takim przyspieszeni,poprostu swietne autko
~AINRIH
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
jestem w pełni zadowolony nie brakóje mu mocy w trasie ani w mieście nawet kiedy przewoże 9 120kilowych mężczyzn.Podwójna klimatyzacja sprawuje się super,miałem mercedesa Vito ale niema porównania może był troche lepiej wyciszony,ale zawieszenie niema szans!!!
~salix
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
Bardzo fajne auto, małe spalanie jak na takie gabaryty a miejsca ogrom!
~Yarek
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
jeśli trafi się egzemplarz z pewnego źródła,zadbane z udokumentowanym przebiegiem(nawet dosyć dużym)-brać i się nie zastanawiać ;)
~kacper509374301
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
ogolnie polecam te autka , sprowadzam caravelle z niemiec i szwecji i mialemich naprawde sporo
~trzavolta@siajba.com
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
Nie chcę innego wozu, daje absolutną radość z jazdy, zapomina się o rozmiarach,czujesz się jak amerykańskiej limuzynie :)) Polecam gorąco tę wersję T4.
~Trawnik
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
fajne autko, do tego czarny lakier podkreślający ładną sylwetkę. nie narzekam
2,8
~waldek@poczta.interia.pl
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
jest to mój trzeci VW i niestety ostatni!! niezawodność to nieporozumienie a solidność przejęta przez DDR. Szkoda kiedyś były to zupełnie dobre samochody!
~wierba
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
Trzyma cenę chyba lepiej niż mercedes, przez co jest drogi w zakupie! (Stosunek jakość/cena)
Volkswagen Caravelle T4 Caravelle Minivan