Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 Transporter (122) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~P.S.
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Tu też rewelacja! Mam wersje osobową, z dwoma przesuwnymi drzwiami z tył. Z przodu wygodnie i komfortowo, ale tył to bajka. Ja osunąłem w tym momencie środkowe fotele, zostawiłem tylne. Spokojnie wchodzi sprzęt ( mam firmę zajmującą się terenami zieleni). Można się w środku luksusowo przebierać, jeść i... spać. Wchodzi materac dmuchany i można jechać pod namiot bez namiotu! Dla mnie bomba i trudno o coś lepszego.
~Piasek
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Kierowca bez zastrzeżeń ale na dwuosobowej ławce pasażera to komfortowo mogą się czuć jedynie dwie szczupłe i niewyrośnięte 16-tki :) i na nie za długiej trasie. Dwóch dorosłych chłopów tam to katorga nawet na krótkim odcinku. Długie trasy - nie do przyjęcia. Ciężko się nawet w pasy zapiąć zaś pasażer siedzący na środku kolanem zapiera się o deskę a jego noga ogranicza możliwość wrzucenia piątki.
~cycek
Transporter 2.0 84KM 62kW
Przestrzeń przed przednim siedzeniem dla pasażera o średniej budowie o wiele za mała, w rezultacie bardzo trudno znieść dłuższą podróż. W przypadku przybrania względnie wygodnej pozycji kręgosłupa kolana opierają się o osłonę poduszki powietrznej, a w pozycji z nogami do przodu cierpi kręgosłup bez podparcia w okolicy lędźwiowej.
~G5r
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
duzy samochod wiec miejsca ma pod dostatkiem dla kierowcy samochod jest bardzo swobodny, gorzej jest trpoche z pasarzerami z produ na podwojnym siedzieniu. Osoba siedzaca w srodku czesto kolanami uderza w dzwignie zmiany biegow.
~Kuba
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Mam wersję 2-osobową. Teraz jeżdżę Jumperem i w mniejszym T4 jest więcej miejsca na nogi. Dobra pozycja za kierownicą, wygodne fotele (teraz w Jumperze pomino regulacji pod lędźwie plecy po dłuższej jeździe bolą)
~Jonasz
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Znakomita, choć przednia dwuosobowa kanapa się nie przesuwa. Ale tą wadę rekompensuje możliwość jej złożenia, dzięki czemu robi nam się dosyć fajny stół (sprawdzone, wciągałem tak raz kebsa :))
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Nie mozna narzekac na brak miesjca dla kierowcy i pasazera, natomiast 2 pasazer moze czuc sie troszke scisniety, poza tym siedzenia bardzo niewygodne. Pozycja za kierownica nie naturalna.
~piter8282@interia.eu
Transporter 2.0 84KM 62kW
no jak na 3 osoby z przodu to troszke lipa . 2 w sam raz ;] mam 9 osobowego longa oczywiście . myślę nad jakimś stoliczkiem na drinki w środku .Nawet moja kobieta z kanap zadowolona ;]
~DeX
Transporter 2.4 SD 78KM 57kW
Według danych producenta - sześć osób. Moim zdaniem pięć to zdecydowane maksimum. Gdy siedzi sześć jest ciasno.. pasażerowie ocierają sie ramionami. Miejsca na nogi dużo zarówno z przodu jak i z tyłu.

Volkswagen Caravelle T4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Van_der_Caravelle
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
To jest projekt , na którym przyszli twórcy wnętrz samochodów mogliby się uczyć, jak z samochodu ledwie 25cm dłóższego od przeciętnego kombi zrobić w śro0dku salon.
Volkswagen Caravelle T4 Transporter