Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 Transporter 2.4 D 78KM 57kW 1990-2003 (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miki-gliwice
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Ponoc teraźniejsze T4 sa bardziej awaryjne niż te starsze roczniki! U mnie było tak... Podaje to co było naprawiane: przy stanie 70tyś km -wymiana bloku silnika -przegrzany silnik z winy uzytkownika kierowca nie zauwazył ze pali się kontrolka ostrzegawcza! Przy stanie 100 000 km drobne poprawki przy przednim zawieszeniu i wymiana amortyzatorów tylnich! Przy stanie 200 000 km "poszła" uszczelka pod głowicą /wczesniej już syczało i mogłem...
~Paweł
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Brak nie ma co się zepsuć z elektryki i elektroniki posiada światła ogrzewanie i radio. Chyba że z własnej głupoty myśleliśmy że przegub stuka a to półoś która potem wyrwała się z całym gniazdem z obudowy.Poważna usterka to tylko jeszcze maglownica bo ciekła.
~kubson007@wp.pl
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
No i tu sie stało ostatnio... Komora wstępnego spalania wypadła i rozwaliła tłok, głowicę i pogięła korbowód.... Ale to sie zdarza raz na 1000 (akurat to mnie sie przytrafilo na autostradzie :-(
~jarosław_bugajski
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Samochód mi wyładował akumulator po tym jak starałem się dojechać do domu po zerwanym pasku,który pękał chyba z 5 razy.Nie wiadomo czy zapali następnego dnia.
~Mateusz
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
poważne usterki... ogulnie są zadkością...a ale zdarzają sie take jak: wymiana skrzyni biegów tylne cholerne zawieszenie wachaczowe... itp.
~konradpoz
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
waku pompa , koło masowe czy alternator i rozrusznik oraz elementy zawieszenia ale to normalne wynikające ze zmęczenia usterki
~zawiedziony
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
pompa wtryskowa częste problemy, układ chłodzenia silnika, głowica, świece siadają przez co problem z zapalaniem
~semmu
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
po 30tys jazdy na gnojowce siadla pompa wtryskowa koszt uzywki w przeliczenu jakies 170zl wymienilem sam w 2h ,wiec zaden koszt.:))
~Kucharek
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Jeszcze nigdy mnie nie rozczarował :) Były oczywiście standardowe naprawy (tuleje na wachaczach) ale pozatym wszystko OK.

Volkswagen Caravelle T4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Dominik 20 lat
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Zawieszenie jest twarde silnik nie do zarznięcia oczywiście jak się o niego dba ogólnie super
Volkswagen Caravelle T4 Transporter