Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 Transporter 2.4 D 78KM 57kW 1990-2003 (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miki-gliwice
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Hmmmm...trudna sprawa! Kiedys taki samochód był wspanaiały! Dzisiaj technika poszła do przodu i pewno jest dużo dużo lepiej. W moim modelu /tak naprawde to mam carawelle ale już od dawna nie widział foteli bo traktuje go jako ciezarówke do wożenia ciezarów i wszelkich gratów i złomu- czesto bardzo brudnych rzeczy/ robi się w nim szybko gorąco w ciepłe dni a zimą długo dlugo marznę nim się zagrzeje... samochodzik miał oryginalnie...
~Dominik 20 lat
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Kabina szybko się nagrzewa tylko dlaczego jakiś konstruktor z woldzwagena wymyślił ze zewnętrzne kratki dmuchają tylko ciepłym powietrzem a wewnętrzne zimnym głupota tak mogło być w latach siedemdzieśiątych a mie teraz
~jarosław_bugajski
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
W lecie bardzo gorąco.W duże upały mimo na oścież otwartych okien non stop 40 stopni.W zimie ogrzewanie ok,ale szyby lubią się parować.
~marcin G_no
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
jesli jest klima to jest ok Ja w swoim załozyłem 2 szyber dachy bo było mozna wykitować latem z tyłu załozyłem webasto bo niedogrzewał
~Paweł
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Bardzo szybko w kabinie robi się ciepło. Ogrzewanie wydajne na 4 biegu dmucha aż wunderbauma mało nie urwie.
~Karol
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Nagrzewa się praktycznie od zaraz.., natomiast o chłodzeniu nie ma mowy. Lepiej otworzyć okno
~Janko
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
ideal szybko sie nagrzewa i wentylacja jest super ale mam szyber dach na lato super
~rafał
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Mam dodatkową nagrzewnice z tyłu extra,no i klima to podstawa
~Arasb4
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
grzeje jak z pieca,przydała by sie na lato klimka
~Mateusz
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
da sie żyć... rano 15 min na nagrzanie ale spoko...
Volkswagen Caravelle T4 Transporter