Lista ocen Volkswagen Caravelle T5 T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW 2003-2010 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW
Jest kilka bledow ergonomicznych: - Utrudniona regulacja temperatury (climatronic) dla strefy kierowcy - drazek zmiany biegow zaslania i ogranicza dostep do przycisku zmiany temperatury - szczegolnie gdy jedziemy na 5 biegu - brak mozliwosci uzywania dywanikow w przestrzeni pasazerskiej, - fotele 2 rzedu jednakowe po lewej i prawej stronie co utrudnia ich regulacje z zewnatrz na postoju (przesuwanie, skaldanie itp. powinny byc raczej...
~Kamil \"2\" 505-555-149
T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW
wszystko na swoim miejscu, jedyne czego u mnie brakuje to dodatkowe gniazdo na zapalniczkę na desce rozdz. ja mam tylko jedno w szufladzie pod skrzynia biegów razem z uchwytami na napoje i popielniczką, chodzi o to jak muszę włączyć navi czy ładowarkę do tel. i nie mam żadnego napoju to wszystko lata i trzeszczy ( szuflada) może powinienem mieć pretęsje do naszych drogowców ze względu na nasze drogi, ale i tak powinno byc jakieś dodatkowe. po...
~Edek toruń
T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW
jedyne co mnie wkurza to to że jak chce podłączyć coś do gnazda zapalniczki musze wysunąć cała szufladę z uchwytami na napoję i na naszycg cudownych drogach denerwuje mnie że to trzeszczy. i plastiki w dzrzwiach, słabo dopracowane.
~viva83
T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW
Karoseria T5 produkowana od 2003r z liftem w 2009r najwyraźniej nie jest taka zła że konstrukorzy z VW postanowili ją zostawić w nowym modelu T6.
~Max
T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW
Auto niezwykle pakowne- w 6 osob jezdzimy na narty z wlasnym sprzetem(bez boxow na dach) wszystko miesci sie do kabiny
~mickey
T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW
tak naprawde auto robi się duże po wywaleniu siedzeń, któe co swoje ważą. Kanapa to 2 fotele będzie z 3/4 tony jak nic :)
~Lukas
T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW
W drzwiach mieści się butelka 1,5 litra, pełno schowków, uchwyty na kubki, wszystko przemyślane.
~wv multivan tel 501-155-673
T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW
wszysko na swoim miejscu i pod reką . plastiki dobrej jakości.
~Tom
Dobry układ konsoli.