Lista ocen Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter (51) - Całokształt

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TranSwAre
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Nie za te pieniądze! Nie kupujcie tego auta bo to naprawdę! Ani Volkswagen T5 sienie popisał ani Nowy Mercedes Vito! Najlepiej sobie odpuścić z tym samochodem on jest tak zrobiony żeby co chwile jeździc do serwisu nie to co kiedyś NIE POLECAM i sprzedam go jak najszybciej.
~Arek
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Zaczynając od tego, że w serwisie nie znają się prawie na niczym to: zacina się turbina, problemy z tylnią wycieraczką, wymieniali w serwisie tylną szybę tą z okienkiem przesuwnym, i dalej cieknie woda. często przepala się bezpiecznik od c.zamka
~sebu3110mat
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
Fajny osiołek do pracy,silnik bezawaryjny,oszczędny ale koni troszkę za mało.Komfort na dobrym poziomie jak i wyciszenie, jak na auto dostawcze.Godne polecenia auto nawet na długie trasy.Najgorszy minus ruda lubi go chrupać.
~witek1112
T5 Transporter 2.5 TDI 174KM 128kW
Moim zdanie jest to auto najlepsze w swojej klasie. Dynamiczne, niezawodne, doskonale się prowadzi i sprawia ogromną frajdę z jazdy.Biorąc pod uwage dużą moc i wagę , jest ekonomiczne. Polecam wszystkim kierowcą !!!
~Pawelbb
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
dobrze wykonane i bez problemu prowadzące się auto 84KM nikt mi nie powie że za mało bo to bus i nie wymagajmy sportowych osiągów prawie 165km/h dobre przyspieszenie, to auto jest zestrojone do mocy a nie szybkości ,na haku 2500kg ok
~Michał
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
Z wyglądu ładny, w środku może się podobać jednak niemcy jadą na renomie. Są przereklamowani, blacha bardzo słaba ( rdza ). Kupie pieniędzy. 3 moich znajomych jeździ T5 i każdy ma te same usterki, bądz podobne.
~markus
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
PO nocy przy rozruchu jeden cylinder przez ok.2sek nie równo pali.Auto na gwarancji. W serwisie sugerują że to świeca żarowa a ja nie jastem przekonany.Jeśli to świeca to śmiało za całokształt 4,5 c.d.n.w marcu.
~Earth2
T5 Transporter 1.9 TDI 84KM 62kW
To już nie ta trwałość co kiedyś. Mimo przebiegu 250 tys już dwa razy padło koło dwumasowe - bardzo droga usterka, rozrusznik, elektryka, samochód już kilka razy wymagał transportu lawetą.
~AdamS.
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak do niewielkiego silnika moc jest naprawde dobra (105km), nawet obladowany dobrze sie zbiera. Pare wiekrzych usterek w przeciagu czterech lat, poza tym fajne niezawodne autko. Polecam.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter
7,9
~Obiektywni
T5 Transporter 2.0 115KM 85kW
Silnik bardzo słaby zupełnie nie do takiej budy problemy z EGR i pompą Sai. Instalacja elektryczna gnije. Rdza jak w każdym T5 nawet pod klamkami. Nie polecam nigdy więcej VW.
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter