Oceny Volkswagen Corrado

Najnowsze oceny Volkswagen Corrado

~Listonosz
Coupe 2.0 i 115KM 85kW
Volkswagen Corrado I
oprócz rzeczywiscie fajnego nadwozia reszta to kicha ,w wersji 2.0 to sie moglem z lanosem poscigac, wnetrze brzydkie - za bardzo przypomina passata pancernika,chociaz czesci tanie bo troche musialem powymieniac
~Jimmy
Volkswagen Corrado I
Świetne auto to dopieszczania. Niestety im starsze tym więcej czasu trzeba poświęcać, zdecydowany atut to rzadkość.
~KOREK
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
Volkswagen Corrado I
Ma troche wad ale to nie jest samochód dla przecietnego człowieka lecz dla ludzi ze tak powiem z pasja.
~olafart
Volkswagen Corrado I
Kupując VW Corrado z silnikiem VR6 spełniłem swoje dziecięce marzenie. W żadnej chwili tego nie żałuję- za każdym razem gdy wsiadam do auta, automatycznie pojawia się uśmiech na mej mordce. Jest to auto idealne do naprawy zepsutego humoru. Brzmienie silnika w żadnym z nowych aut takie nie będzie- 6cylindrów w rzędzie to bardzo fajny wymysł Volkswagena :) Oczywiście jak każde auto ma swoje wady, ale Corrado coraz częściej kupują prawdziwi...
~VR6 PANY!
Volkswagen Corrado I
Chciałem Corrado VR6 wiedziałem czym to grozi, jestem zadowolony z niego nawet jak nie działa
~jakub czerwinski
Volkswagen Corrado I
tanie sportowe auto jak najbardziej na tak.Ma potencjal.Ze wnatrz,we wnatrz i ogolnie petarda.Dobrze ze choc jeden volkswagen wyroznia sie od pozostalych modeli.
~Darek
Coupe 1.8 16V 140KM 103kW
VW Corrado G60 MOC 160Km nic wiecej nie napisze to mówi samo za siebie
~Miszel
Coupe 1.8 16V 140KM 103kW
Volkswagen Corrado I
Auto ma super kozacki wygląd w sam raz dla młodych chłopaków którzy lubią przykozaczyć mocą i wyglądem auta. Można się w nim zakochać.
~dees
Coupe 2.0 i 16V 136KM 100kW
Volkswagen Corrado I
Pomijając przyziemne kwestie ceny paliwa czy części auto jest rewelacyjne. Nie pozwala przejść obok siebie obojętnie, ludzie w nowszych samochodach ogladają sie za nim. To auto jest jak kobieta, pomimo klotni zawsze do niego wracasz a wychodzac na miasto prezysz sie chwalac sie przed kolegami. Corka trzeba też kochać.
~piotr89
Volkswagen Corrado I
Auto tylko dla prawdziwego faceta który lubi sobie czasami podłubać pod maską wszyscy inni długo nie zagoszczą za kierownicą tego auta. Wyprodukowano ich niecałe 100tys ,a najlepsze jest to że nie projektował go VW tylko Karmann i dzięki temu to auto łączy w sobie proste niezawodne rozwiązania i ponadprzeciętny wygląd.
Volkswagen Corrado