Ocena kierowcy - Volkswagen Corrado

KOREK, 16 lat temu
Silnik 2.0 i 16V 136KM 100kW
Rok produkcji 1991
Volkswagen Corrado 2.0 i 16V 136KM 100kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Silnik : zwykła 2,0 16 v dohc - pozwala na juz fajna zabawe a zreszta silniki te jezeli sa zadbane i sie o nie dba potrafia przejechac do 300000 bez wiekszych usterek typu glowica czy cos innego.
Karoseria : linki od szyberdachu elektrycznego to w kazdym starszym vw sie psuje.
Inne : ogólnie wszystka ok
Przeniesienie napędu : półosie po stonie kierowcy wymienilem bo przeskakiwala
Ma troche wad ale to nie jest samochód dla przecietnego człowieka lecz dla ludzi ze tak powiem z pasja.
silnik jest bardzo elastyczny zarówno na niskich jak i wysokich obrotach.Nie ma z nim najmniejszych problemów.Poprostu looz.Moze nie dysponuje jakas kosmiczna moca ale i tak sprawia wiele frajdy jezeli jest zadbany.
Po przbiegu udokumentowanym 200000 km nie ma z nia problemów nie huczy nie cieknie jest oki.
Mam zalozony gwint jest super, jedzie jak przylkejony zero wychyłów na zakretach.
z tym to róznie bywa ale kto na to patrzy jezdząc korkiem.
looz
Nie mam klimy ale dmuchawa daje rade.
Z przodu jest oki duzo miejsca ale z tylem gorzej, mnie to nie interesuje to nie jest samochód rodzinny czy tak jakis inny wynalazek.
Na orginalnym wydechu i na te juz przejechane lata looz a wiadomo grzebane przejebane.
Powiem tak ile wlejesz tyle spali, o spalaniu lepiej nie pisac.Nie wiem jak z gazem ale takiego samochodu sie nie gazuje - kalectwo dla samochodu - to nie polonez.
Zalezy jaki egzeplasz kupimy.Ceny sa naprawde rózne ale zeby sobie pojezdzic a nie pchac kasy trzeba sie przygotowac na 10000 i do góry.
Narazie nie miałem wiekszych usterek.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V 136KM 100kW [l/100km]

11,3