Ocena kierowcy - Volkswagen Corrado

VR6 PANY!, 15 lat temu
Silnik 2.9 VR6 190KM 140kW
Rok produkcji 1993
Volkswagen Corrado 2.9 VR6 190KM 140kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : mimo ze zużyte tarcze i klocki - zatrzymuje sie w wyznaczonym przeze mnie miejscu
Chciałem Corrado VR6 wiedziałem czym to grozi, jestem zadowolony z niego nawet jak nie działa
brak szóstki :D
mi więcej nie trzeba
w porównaniu do oszklonego kombi widać niewiele
Jedyne zastrzezenie -przycisk awaryjnych
tyle że panel sterowania awaryjny
miejsca dużo, jak na coupe to nawet bardzoooo dużo równiez z tyłu
seryjne auto w środku ciche jak limuzyna (ale tylko z nowym typem deski)
Zużycie paliwa większe niż w Matizie. :D Ceny cześci i napraw kosmiczne z dostępnością niektórych czesci jest jeszcze gorzej jak z ich cenami. To nie jest auto użytkowe. Jego utrzymanie w należytym stanie wymaga pieniedzy i determinacji.
Za tą kasę są legiony bardziej oszczędnych i niezawodnych aut do nabycia. Auto dużo kosztuje pożera ogromne ilości paliwa pieniędzy czasu i nerwów - NIE NADAJE SIĘ DO W MIARĘ BEZSTRESOWEJ CODZIENNEJ EKSPLOATACJI!!! Kto myśli inaczej - osiwieje, a jego auto więcej będzie stało w garażu i u mechaników niż jeździło. Dodatkowo Corrado spustoszy jego konto i poniszczy mu układ nerwowy.
Stare auto, czego tu oczekiwać Klasycznie w wyposażeniu jest niedziałający szyber, ogrzewanie też często nie jest sprawne w 100% Oporniki wiatraków chłodnicy z reguły zjarane i auto w mieście moze sie zagotować i wybuchnąć Często trzymający na amen ręczny Sterownik szyb rozładowujący notorycznie akumulator W większości przypadków niedziałający ABS długo można wyliczac
hmmmmm, jak wyżej.... może wybuch cewki zapłonowej? Ludziom którzy katują samochody wybucha też skrzynia :D Czasami coś w chłodzeniu sobie strzeli :D Duże ubytki mocy w stosunku do serii wraz z wiekiem I pewnie wiele wiele innych

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.9 VR6 190KM 140kW [l/100km]

10,8