Oceny Volkswagen Derby – wybierz generację

Najnowsze oceny Volkswagen Derby

3,8
~kubakurek@interia.pl
Sedan 1.3 55KM 40kW
pomomimo tych kilku przygód, to auto jest świetne, aż prosi się o choćby kosmetyczne przeróbki(felgi,opony,lakier,zawieszenie,tłumik) Polecam każdemu, kto nie ma forsy na dobrego citroena, a przykłada wagę do samochodu i nie traktuje go jedynie jako przyrządu do jeżdżenia. To samochód dla młodych kierowców, tak mi się zdaje...
3,6
~PIOTREX133
Sedan 1.1 50KM 37kW
Autko mam z 1982r, jest raczej niezawodne, silnik 1,1 bardzo dobrze sprawuje sie w tak lekkim nadwoziu, samochód ma w miare pojemny bagażnik jak na tą klase aut, polecam zakupu tego auta, jest użyteczne, oszczędne i mało zaowdne.POLECAM
3,6
~guma_kat@wp.pl
Sedan 1.3 60KM 44kW
mam sętymęt do derby dałem mu nowy lakier deske rozdzielczą ´94 no i silnik 1.3 na 1 punktowym wtrysku i teraz auto na następne 10 lat hee pozdrowionka dla wszystkich posiadaczy i tunerów tego auta ;-p może kiedyś 1.3 g40 po modyfikacjach
~BLUES MOBIL
Sedan 1.3 75KM 55kW
na sportowych sprezynach i kołach 14"z niskoprofilowa guma i pozadnym sportowym wydechem jest niesamowitym autem nadaje sie na typowego DRAG STARA polecam bo to naprawde jest inny samochód jego najwazniejsza zaletom jest to ze jest strasznie lekki i moze wiele:):):) POLECAM
~Denek
Sedan 0.9 40KM 29kW
Super polecam kazdemu, kto za niewielkie pieniadze chce kupic wmiare niezawodne auto, szybkie, wygodne, dosc twarde, no i ten bagaznik wrzucilem gaz i nadal ogramn!!! brakuje jedynie piatki i wspomagania hamulcy, kierownica chociaz bez wsp. chodzi pieknie
~h8r@go2.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
Uwielbiam ten samochód. Jest to Volkswagen, ale rzadko spotykany. Ma charakter i indywidualność, a jednocześnie dobrze służy na co dzień. Miałem jednego Derby, sprzedałem go (trochę lekkomyślnie), i rok później kupiłem drugiego. Ten zostanie ze mną jak najdłużej. Obejrzyj go sobie pod
~dexter33-9
Sedan 1.1 50KM 37kW
jest swietny polecam wszystkim na poczatek kariery kierowcy prostota obslugi i napraw. ma tez wielkie pole do popisu w postaci tiuningu polecam
~stanlej
Sedan 1.1 50KM 37kW
Derbik mimo podeszlego wieku spisuje sie doskonale. Przejechalem nim 17000 km w ciągu 7 miesięcy
3,8
~stachovv@wp.pl
Sedan 1.1 50KM 37kW
zostanie u mnie do swej naturalnej śmierci, narazie blacha jak dzwon, a silnik sobie nieźle radzi
~Robert robert-pa@wp.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
Auto bardzo dynamiczne,w moim wskazowka idzie plynnie do 160 km/godz,przy 160km/godz pod noga jest jeszcze gaz
Volkswagen Derby