Oceny Volkswagen Derby I

Oceny Volkswagen Derby I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Volkswagen Derby I

~dexter33-9
Sedan 1.1 50KM 37kW
jest swietny polecam wszystkim na poczatek kariery kierowcy prostota obslugi i napraw. ma tez wielkie pole do popisu w postaci tiuningu polecam
~stanlej
Sedan 1.1 50KM 37kW
Derbik mimo podeszlego wieku spisuje sie doskonale. Przejechalem nim 17000 km w ciągu 7 miesięcy
3,8
~stachovv@wp.pl
Sedan 1.1 50KM 37kW
zostanie u mnie do swej naturalnej śmierci, narazie blacha jak dzwon, a silnik sobie nieźle radzi
3,3
~chrabja
Sedan 1.1 50KM 37kW
charakterystyczna sylwetka, niezłe parametry techniczne, niedrogi w utrzymaniu, chociaż coraz trudniej znaleźć części zamienne nawet na złomie (klamki szukałem 1,5 roku)
~ja
Sedan 0.9 40KM 29kW
super samochodzik
~KOZMO
Sedan 1.3 60KM 44kW
hmm.. po ogryginalnym (1.1) nie ma śladu... ale ktos wstawił jekiegos potwora najprawdopodobniej 1.3@65KM lub 1.6@75KM ... dynamika jak i przyspieszenie niesamowite rzadne seiciento nie ma szans ..:) a raczj nie miało ... bo sprzegło zaczeło slizgac powyzej 3,5tys..;/ (Silnik)
3,6
~Damian
~marian601
Sedan 1.3 60KM 44kW
w tym niewielkim autku silnik o symbolu GK z polo GT sprawuje sie znakomicie!! (Silnik)
3,7
~artur
Sedan 1.1 50KM 37kW
silnik nie wysilony i praktycznie wieczny.Nie wiem co to awaria w trasie. (Silnik)
4,1
~Przemek
Sedan 1.3 60KM 44kW
z tyłu miszcza sie 3 osoby... ale maja malo miejsca na nogi (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)