Ocena kierowcy - Volkswagen Derby I

KOZMO, 17 lat temu
Rok produkcji 1980
Volkswagen Derby I 1.3 60KM 44kW 1977-1981 - Oceń swoje auto
jak na 27 lat to jest to niezawodny sprzet ;d
hmm.. po ogryginalnym (1.1) nie ma śladu... ale ktos wstawił jekiegos potwora najprawdopodobniej 1.3@65KM lub 1.6@75KM ... dynamika jak i przyspieszenie niesamowite rzadne seiciento nie ma szans ..:) a raczj nie miało ... bo sprzegło zaczeło slizgac powyzej 3,5tys..;/
no co do skrzyni nie mam zastrzerzen ... do posiadanego silka jest troche krótka .. ale za to to przyspieszenie :) ... sprzegło jakies słabe ...;/
nie narzekam ... troszke mieko ale lubie tak ;)
wiodczność jest super ..
to jest rocznik 80 .. nie wymagajcie cudów ... jak a tamte czas to srednio
grzeje grzeje ... :)
dla kierowcy jest jak nawet sporo ..mam 1,8m i jest niexle nie narzekam z tyło troszke mało ... ale je nie siedze z tyłu ;)
dobre w miare cicho .. jak na niego..
noo za super to nie jest .. jeszcze w nim gazu nie mam ... jeżdze wmiare spokojnie .gdy nie trzeba to nei przekraczam 3,5 tys.. to weźmie koło 8 litrów .. jak sie wcisnie prdał tokranik ie otkreca i pali ponad 10 ;/ przez co ejstem skłonny ze to jest raczej 1.6 ... opłaty sa małe < w dowodzie jest 1.1> ... w całej karierze jedynymi awariami jaki spotkałem to był : 2 razy brak paliwa, zerwana linka ręcznego, no i to sprzegło z którym sie jesczze nie uporałem ;/
bardzo tani.. czesci tanie ... niezawodny .. jakby ktos chciał to mam na sprzedaz .. kozik350@wp.pl .. piszcie ! teraz studiuje i nie jeżdze nim .. marnuje sie biedulka .. do zrobienia sprzegło .. oddam tanio !
jesli sie od czasu do czasu popatrzy pod maske to nie ma szans na powarzne awarie.
słabe sprzegło ! !

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 60KM 44kW [l/100km]