Lista ocen Volkswagen Fox Hatchback (28) - Całokształt

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roman
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Świetne auto, małe a duże w środku, zwinne, świetnie przyspiesza, skrzynia biegów jest genialna, aż miło biegi przeżucać. Mało pali silnik 1.2 daję radę. Wspomaganie świetnie działa.
~Adam
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Pierdzipęd! Pali jak smok po mieście. Do 9L/100km. Wg komputera podpiętego do auta przy 90km/h około 6.5L/100km. Moim zdaniem wynik raczej nie do osiągnięcia.
~turysta
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Małe auto do miasta i na dojazdy do pracy, dużo miejsca w środku, nadmuchy na nogi pasażerów, ciepło w zimie, jak za kwotę 10 tyś na pewno ciekawsza propozycja niż stare bmw.
~Maciej
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Słaby samochód. Zwykłe toczydło do miasta, które na dodatek jest słabo wykonane i wyposażone w usterkowy, terkoczący jak kosiarka silnik 1.2 6v.
~Memory
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Wygląd zewnętrzny jak i środek to duży plus tego auta. Żałuję, że nie mam wersji 1.4 lub diesla - troszkę mocniejsze silniki.
~kotek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Fajne małe autko, wysokie, dobrze się siedzi. Malo pali i nie ma awarii. Duży bagażnik, głęboki.
~tytus
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
ładna stylistyka nadwozia,auto małych gabarytów ,ale miejsca w srodku duzo polecam auto
~kwadrat88
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
Swietne autko miejskie,ale rownierz i na dluzsze trasy.Siedzi sie wygodnie,nie meczy sie kregoslup ani nogi.
~VENA.0222@interia.pl
Hatchback 1.2 i 55KM 40kW
oceniam autko na 5 super autko wygodne mało pali i nic jak narazie sie nie psuje. polecam to autko.
~Blade
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
pomijajac kilka niedociagniec, to mozna powiedziec ze autem jezdzi sie dobrze
Volkswagen Fox Hatchback