Lista ocen Volkswagen Garbus Standard (49) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert Wojcik, Krakow
Standard 1.3 44KM 32kW
Zadne auto nie jest perfekcyjne, takze i garbus, troche problemow sprawia przednie zawieszenie i uklad kierowniczy ( ma luzy- dopuszczalne- taka charakterystyka)
~Paweł
Standard 1.6 48KM 35kW
W poprzednim Garbusie pękł mi tylny wachacz(z racji wieku i pomocy soli sypanej na drogi zimą). Pierwszy i ostatni raz Garbus jechał na lawecie
~dago
Standard 1.2 34KM 25kW
W przypadku mojego garbka absolutny brak poważnych usterek - odpukać. Choc swoją droga auto jest tak proste konstrukcyjnie ze nie bardzo ma sie co zepsuć.
~Grobuś
Standard 1.3 44KM 32kW
Nie miałem usterki, która uniemożliwiłaby kontynuowanie podróży, bądź dojazd do mechanika. W silnikach 1300 i 1600 największą wadą są pękające głowice.
~danny_zwei@poczta.onet.pl
Standard 1.3 40KM 29kW
Nic ppoważnego w tym samochodzie się nie popsuło od kiedy go kupiłem to znaczy od ponad roku. Biorąc pod uwagę fakt, że autko ma 30 lat, to niezły wynik!
~globus
Standard 1.3 44KM 32kW
Samochód uważam za bardzo niezawodny. Ufam mu bardziej niż Cordobie rodziców która w ciągu 3 lat już 2 razy stanęła ;)
~tonid
Standard 1.3 37KM 27kW
Powaznych usterek przez 4 lata jezdzenia nie stwierdzilem (procz koniecznosci remontu silnika i blachy, no ale w 30-letnim aucie...)
~Garbusiarz 12
Standard 1.2 34KM 25kW
Super trwałe i niezawodne o ile mamy dobry egzemplarz niezrujnowany przez poprzedników
~Łysy ostrów
Standard 1.3 40KM 29kW
jak to niemiecke auto, mój ma 39 lat i zadnych problemów, zero awari jak do tej pory....w końcu to VW:)
~esca
Standard 1.2 34KM 25kW
jakie powazne usterki? jak by takie byly nei jezdzilo by ich dzis tyle... po tylu latach?
Volkswagen Garbus Standard