Lista ocen Volkswagen Garbus Standard (57) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert Wojcik, Krakow
Standard 1.3 44KM 32kW
wystarczajaca. Z przodu dwie osoby dorosle maja dostateczna ilosc miejsca w szerokosci i dlugosci, mnostwo nad glowa, z tylu wygodnie podrozowac moga tylko dwoje dzieci. Miejsca jest malo, szczegolnie na nogi-kolana. Siedzenia wygodne na sprezynach zapewniaja b.wysoki komfort, wydaje sie jakby jechalo sie Mercedesem lat 70-80 do w 123. Wsiada sie troche niewygodnie tak do przodu ( drzwi za waskie i za blisko siedzen) jak i do tylu. Bagazniki...
~plewkiewicz@interia.pl
Standard 1.2 34KM 25kW
z przodu jest bardzo dużo miejsca, ale z tyłu różnie bywa, jeśli ktoś ma sprężynowe siedzenia i w dodatku jeszcze lotnicze jak ja to nie jest zbyt wygodnie z tył bo brakuje czasem miejsca na nogi ale ogólnie w 4 osoby to bez problemu się jedzie
~wardyn
Standard 1.3 37KM 27kW
Mało jest takich aut w tej cenie, ale faktycznie z tyłu trochę mało miejsca na nogi (odsuwam fotele na maksa, bo mam ponad 180 cm), natomiast z przodu można jeździć w glanach, w kapeluszu i grubej kurtce, bo miejsca jest jak cholera!
~Paweł
Standard 1.6 48KM 35kW
Przy moim wzroście 190 cm nie narzekam, jeszcze mam wolną przestrzeń nad głową czego nie można powiedzieć o innych samochodach. Na tylnej kanapie już trochę gorzej z miejscem na nogi ale siedzisko wygodne.
~tonid
Standard 1.3 37KM 27kW
Jako kierowca nie narzekam ani troche (a mam 180 cm wzrostu i waze pod 100 kilo obecnie). Pasazerowie z tylu jednak zdecydowanie narzekaja. Samochod raczej 2-osobowy.
~kkkonarze@wp.pl
Standard 1.3 44KM 32kW
miejsca jest o wiele więcej niż by się wydawało z zewnątrz, jeżeli ktoś mówi że w "Garbusie" nie ma miejsca to znaczym, że nigdy nie był w takim aucie
~M>B
Standard 1.2 34KM 25kW
Wszystko ekstra przemyślane. Dużo miejsca dla 2 osób dorosłych i 2-3 dzieci. Wszystko blisko i pod ręką. Pełna kontrola.
~dago
Standard 1.2 34KM 25kW
Z przodu wystarczajaco - a mały nie jestem. Z tyłu no cóż - 2 osoby bedą podróżować nieco wygodniej niż w maluchu.
~Grobuś
Standard 1.3 44KM 32kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco dla osób do 180 cm. Z tyłu zaś jest już gorzej. Brakuje głównie miejsca na nogi.
~Andrzej, and82@op.pl
Standard 1.2 30KM 22kW
Z przodu duuużo miejsca na nogi, z tyłu mało, ale mnie co to obchodzi;), a tak poważnie nie nadaje się na auto rodzinne.
Volkswagen Garbus Standard