Lista ocen Volkswagen Garbus Standard (55) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grobuś
Standard 1.3 44KM 32kW
Mój samochód jest wyposażony z przodu w kolumny McPhersona, a więc komfort jazdy jest zdecydowanie wyższy niż w rurowcu. A poza tym jest bezpieczniejszy na zakrętach. Jeżdżąc w zimie polecam wrzucić coś ciężkiego do bagażnika(aby dociążyć przednią oś), ponieważ w przeciwnym razie na śliskiej nawierzchni w ogóle nie ma kierowalności.
~tonid
Standard 1.3 37KM 27kW
Jezdzilem przez rok Cadillakiem Eldorado. W porownaniu z nim zawieszenie Garbusa jest idealne. Zadnym innym samochodem nie jechalo mi sie tak miekko po polskich dziurawych drogach, a amortyzatorow nie wymienialem od kupna samochodu (4 lata).
~Robert Wojcik, Krakow
Standard 1.3 44KM 32kW
Samochod ma dobre, komfortowe zawieszenie (miekie- przod MC Pershon, tyl na wachaczach- proste ale niezawodne i miekkie, szeroki roztaw kol ( malo w tamtych czasach samochodow przekraczalo 135 cm) sprawia, ze jest stabilny.
~dago
Standard 1.2 34KM 25kW
Trwały,pracuje cicho - w sumie nie moge o tym wiele powiedzieć bo czuje jakby nie istniał ... Nie wiem czy kwalifikuje to do dobrej kategorii ale przydałby sie troche mniejszy promień skrętu,przynajmniej u mnie w tzw. rurowcu.
~esca
Standard 1.2 34KM 25kW
czy jak przy duzych predkosciach i ostrych zakretach jest wrazenie odklejania sie kol to zle? ;) ale z drogi nie wypada, nie straszne mu dziury... gorzej z kierowca ;) ze strachu o autko przez dzury rozsadnie i pomalutku
~Wojtek - zielono-kremowy - Opole
Standard 1.2 34KM 25kW
Z przodem na "rurach" jeździ się ok. a dołożone "tarczowe" na przodzie i nowe amorki czynią jazdę bardzo bezpieczną. Drogi trzyma sie wspaniale a na kompaktowych rondach gubię wszystko, co nowsze.
~plewkiewicz@interia.pl
Standard 1.2 34KM 25kW
Jeśli chodzi o model na McPersonach (1302/1303) to są dość miękkie ale bardzo dobrze się sprawują na naszych drogach, mam okazję jeździć też rurowcem i również się dobrze jeździ mimo że jest dużo sztywniejszy
~dromader
Standard 1.6 50KM 37kW
niezalezne zawieszenie to komfort nieosiagalny jeszcze w wielu pojazdach produkowanych wspolczesnie. precyzyjne prowadzenie i komfort na poziomie co najmniej wspolczesnej klasy sredniej.
~Łysy ostrów
Standard 1.3 40KM 29kW
wspaniała charakterystyka zawieszenia,mój ma szerokie opony trzyma sie asfaltu jak łysy za włosy, na luźnej nawieszchni (szuter) bardzo sterowny....w koncu to niemieckie auto:)
~Paweł
Standard 1.6 48KM 35kW
zawieszenie jest bardzo dobre - proste i wytrzymałe ale nasze tzw. drogi nie są przystosowane do konstrukcji pana Porsche.
Volkswagen Garbus Standard