Lista ocen Volkswagen Garbus Standard (64) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dago
Standard 1.2 34KM 25kW
No cóż ogrzewanie troszke niewydajne,jego działanie jest odczuwalne po przejechaniu ze 3 km - szyby zimą zachodza,winien jest brak nadmuchu - w większości wersji - bardzo dobre ogrzewanie z własna nagrzewnicą wystepuje w tzw. wersji finskiej,ale to rzadkość. Bardzo pomaga uchylenie bocznego trójkacika,ogrzewanie gdy już sie rozbuja jest wystarczajaco wydajne do utrzymania przyjemnej atmosfery.
~Garbusiarz 12
Standard 1.2 34KM 25kW
Naprawde niewiem dlaczego ludzie nazekaja na ogrzewanie. sprawne i szczelne seryjne ogrzewanie naprawde daje rade. Dłużej sie rozgrzewa ale po 5km jest juz ciepło, mozna bez problemu dołożyć wzglednie tanie \"webasto\". Wentylacje ułatwiaja wspaniałe uchylne \"\"trójąciki\". Mała powieszchna oszklona przeciwdziała przegrzewaniu od słońca
~bombel
Standard 1.6 46KM 34kW
w garbusie nie da sie polaczyc tych dwoch wartosci: uchlne, boczne okienka z przodu superowe (w mojej wersji uchylne jeszcze z tylu, a co pelen wypas do Ameryki), orzewanie.... mam odmrozony palec, ale za to jeszcze zyje i nie jestem zatruta spalinami
~Robert Wojcik, Krakow
Standard 1.3 44KM 32kW
skapa i niespotykana w naszych czasch. W zimie, naplyw goracego powietrza zalezy od szybkosci jazdy... latem, dobrze ze sa uchylana trojkatne szybki- wspaniale chlodza ale powoduja chalas, lepiej jest gdy sa ( moj model L) szyby boczne tylne uchylane.
~zenek
Standard 1.2 34KM 25kW
hmm... gdyby nie ciepła czapka i rękawiczki to tej zimy byłoby niezaciekawie, ale już zrobiłem i jest ok. Za to wentylacja rewelacyjna - otwierasz dwie trójkątne szybki i czujesz wiatr we włosach, poza tym ma szyberdach
~plewkiewicz@interia.pl
Standard 1.2 34KM 25kW
jeśli nagrzewnice są dobre to tragicznie nie jest ale zawsze można założyć webasto, a jeśli chodzi o wentylację to w modelach 1302/1303 były montowane dmuchawy dwubiegowe i bardzo ładnie prowadzą powietrze na szybę i kabinę
~Tomtom
Standard 1.3 40KM 29kW
Tu masakra. Latem ok jednak zimą tragedia może to przez nieszczelności w rurach nawiewu. Pamiętam jak jadąc obwodnicą Trójmiasta padał marznący deszcz i żeby coś widzieć musiałem w czasie jazdy skrobać szybę
~j-23
Standard 1.2 34KM 25kW
Bardzo słaba gdy są zapadnięte tunele w progach. Gdy ktoś ma w pełni sprawne tunele to w trasie jest ok ale i tak w mieście parują szyby.Jak to się mówi nie pozwoli umrzeć ale i też ogrzać nie da rady się.
~wilbikp@wp.pl
Standard 1.3 40KM 29kW
mam skandynawską nagrzewnicę i dlatego w czasie zimy, czy deszczu przednia szyba jest czysta.poza tym kanały grzewcze podaja bardzo szybko ciepłe powietrze z tyłu.
~Wojtek - zielono-kremowy - Opole
Standard 1.2 34KM 25kW
Zimą w trasę też bez kurtki pojadę. Musi się trochę jednak ogrzać przy wyższych obrotach. Jak komu zimno, to niech w swoim zrobi odpowiednie naprawy i już nie będzie marudził ;-))
Volkswagen Garbus Standard