Lista ocen Volkswagen Garbus Standard (55) - Widoczność

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dago
Standard 1.2 34KM 25kW
No mogłoby byc troche lepiej - przy cofaniu za wiele nie widać,czasem słupki przedniej szyby zasłaniaja widoczność na boki i z przodu jest z pół metra martwej strefy - kwestia wypukłego bagażnika. Ale już sie przyzwyczaiłem i nie sprawia mi to wszytsko żadnych problemów. W niektórych nowoczesnych sedanach do tyłu widać znacznie mniej.
~dromader
Standard 1.6 50KM 37kW
no tutaj nie ma co ukrywac. mala przednia szyba, szerokie tylne slupki i jedyne co ratuje to grubosc przednich - mozna sobie braki w widocznosci uzupelnic patrzac przez lufcik ;-) (polecam zmiane szyb w lusterkach zewnetrznych na panoramiczne lub zmiane lusterek - na prawde warto)
~M>B
Standard 1.2 34KM 25kW
Dobrze dopracowane siedzenia (pozycja na wprost) blisko szyby powoduje doskonały kontakt ze środowiskiem jezdnym. Dzięki temu nie wiele jest w stanie nam umknąć. Oczywiście muszą być spryskiwacze i działające wycieraczki.
~Grobuś
Standard 1.3 44KM 32kW
Mam panoramę, a więc jeżeli chodzi o widoczność do przodu to jest bardzo dobra. Gorzej z widocznością do tyłu, gdzie cofa się na wyczucie. W zimie szyby parują co ogranicza widoczność, ale można się przyzwyczaić
~plewkiewicz@interia.pl
Standard 1.2 34KM 25kW
na tyłwidoczność nie jest aż tak zła ale wiadomo tył jest bardzo wyciągnięty i trzeba mieć obycie z samochodem podczas cofania ale jak się ktoś przyzwyczai to już bardzo dobrze wie kiedy ma hamować:)
~Robert Wojcik, Krakow
Standard 1.3 44KM 32kW
do przodu i na boki moze byc, choc ma sie wrazenie siedzenia w dziupli- siedzi sie nisko a przednia szyba jest wysoko, do tylu kiepska (garb)... gdy pada deszcz
~Paweł
Standard 1.6 48KM 35kW
Może nie widać idealnie, ale po pewnym czasie można się przyzwyczaić. A jeżeli choć trochę kochasz swojego zgarbionego "ROBACZKA" to będziesz uważać żeby go nie poodzierać.
~Łysy ostrów
Standard 1.3 40KM 29kW
Tragedia nic nie widać do tyłu, trudno wyczaić wymiary samochodu ze względu na wystające błotniki,małe lusterko i to tylko lewe(prawego brak seryjnie)....ale za to go kocham:)
~esca
Standard 1.2 34KM 25kW
ale to niestety nie samochod dla malych, ja nie widze przodu;) ale poza tym jest dobrze... lepiej niz np w nowej octavii... w ogole tam tylu nie widac
~bielas6@op.pl
Standard 1.3 40KM 29kW
do przodu super, mi odpowiada. Do tyłu no cóż widac naleciałości z lat ´30. nNawet powiękrzona szyba niewiele daje.
Volkswagen Garbus Standard