Oceny Volkswagen Garbus Standard 1.6 50KM 37kW 1970-1979

Najnowsze oceny Volkswagen Garbus Standard 1.6 50KM 37kW 1970-1979

3,3
~Jaroslav_Reich@gmx.net
Standard 1.6 50KM 37kW
Mojego VW 1303S zakupilem przypadkowo. Doprowadzenie go do stanu bdobrego zajelo mi ponad rok. W skrocie mowiac wszelkie niedobory mocy, momentu nap., auto rekompensuje jedyna w swoim rodzaju charakterystyka jazdy, ktora porownac mozna do wczesnych modeli Porsche.
~Ulka, ulafoczka@poczta.onet.pl
Standard 1.6 50KM 37kW
Nasz Garbolini to przede wszystkim pamiątka rodzinna. Mam do niego ogromny sentyment i chociaż cena giełdowa w zł nie jest zbyt wysoka i ma on swoje wady to dla mnie akurat na ten samochód nie ma ceny. Nawet w głowie mi nie świta, żeby go kiedykolwiek w ludzi puszczać:) Pozdrawiam, wszytskich sentymentalnych kierowców.
~dromader
Standard 1.6 50KM 37kW
jak zaczniesz to nie chcesz skonczyc przygody z garbem :-) wazne tylko aby zaczac ja dobrze - kupic zadbany egzemplarz a nie patrzyc tylko na to zeby kosztowal jak najmniej. za g... kase g.... auto - obojetne jakiej marki. potem juz tylko dbac dalej samemu i jezdzic, jezdzic, jezdzic, jezdzic, jezdzic, jezdzic, jezdzic, jezdzic, jezdzic, jezdzic, jezdzic .....
~drvitek@wp.pl
Standard 1.6 50KM 37kW
Garbus jest to auto niezwykłe, niektórzy twierdzą, że posiada duszę. Nigdy nie zawiedzie cię w drodze, jeżeli je ładnie o to poprosisz. Mój garbus jeszcze nigdy się tak nie zepsuł, aby nie dojechał do warsztatu. Wiek tego samochodu sprawia, że wartość auta zależy od stanu technicznego a ta w prostej lini od podejścia właściciela. Wolkswagen garbus we wzorowym stanie technicznym to bardzo ciekawa propozycja w segmancie B czyli wielkośći WV POLO.
3,6
~VWajnert
~G
Wspaniały samochód
~mimi
kocham garbuski
~max
Standard 1.6 50KM 37kW
bardzo dobry, zgrabny samochodzik :))
~fabiogarb
~garbaty