Oceny Volkswagen Golf Plus I 1.6 i 102KM 75kW 2004-2008

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Golf Plus I 1.6 i 102KM 75kW 2004-2008

~radekko
Plus 1.6 i 102KM 75kW
Doskonałe wnętrze. Siedzenia bardzo wygodne, dobra pozycja za kierownicą, chociaż wysoka osoba (od 180cm wzwyż) przy najwyższym ustawieniu fotela będzie musiała schylać się by zobaczyć światła drogowe na skrzyżowaniu. Dosyć mały bagażnik, przy 4 osobowej rodzinie nieodzowny jest zakup bagażnika dachowego (jeżeli chcemy tym samochodem wyjechać na wakacje). Mechanicznie nie miałem z nim żadnych problemów w ciągu tych 5 lat, trwałe podzespoły,...
~Paweł
Plus 1.6 i 102KM 75kW
Dlaczego 4? Jest to auto miejskie do normalnej codziennej jazdy (do pracy, na zakupy). Jeśli ktoś szuka wrażeń z jazdy, nie powinien kupować tego samochodu. Jeśli jednak komuś zależy na bezawaryjności, prostocie obsługi - polecam! Było by 5 gdyby był bardziej żwawy, lepiej się zbierał. Myślałem że identyczny silnik co w passacie potrafi bardziej ogarnąć to autko. Niestety pomyliłem się. Ogólnie nie mam do czego się przyczepić!, Wg mojej oceny...
3,8
~asfdas
Plus 1.6 i 102KM 75kW
ogólnie jak nie ma sie wymagań do samochodu to jest idealny wybór nie za zwinny nie za sprytny ale działa jeździ
~Tomek
Plus 1.6 i 102KM 75kW
Auto idealne dla 2+2. wystarczający gabaryt na wyjazd i super w miasto.
~radekko
Plus 1.6 i 102KM 75kW
Auto bardzo poprawne pod każdym względem, poza spalaniem. Tutaj nieco kosztowne, ale mam nadzieję, że bezusterkowość zrekompensuje mi wyższe wydatki na stacjach paliw.
3,2
~Piotr
Plus 1.6 i 102KM 75kW
Samochód wygodny i przestronny, jednak często odwiedza serwisy, przez co jego użytkowanie staje się udręką!!! Widać WV chce naciągnąć klientów, a ich satysfakcja jest na dalaszym miejscu.

Volkswagen Golf Plus I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marek
Plus 1.6 i 102KM 75kW
Silnik spoko, gdyż to zwykłe 8V i dobre do gazu a na nim jazda za grosze. Nie to co tandeta tsi/fsi, psuje się co chwilę (Silnik)
~janusz090171@wp.pl
4,1
~Stolpman
Plus 1.6 i 102KM 75kW
Cichutki i spokojny. Daleko mu do sportowych przyspieszeń ale wystarczy dla mieszczuchów sporadycznie jeżdżących w dalekie trasy. (Silnik)
~gierwat