Lista ocen Volkswagen Golf Plus I 1.6 i 102KM 75kW 2004-2008 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radekko
Plus 1.6 i 102KM 75kW
Nigdy mnie nie zawiodła, biegi wchodzą doskonale. Jedyny minus, całkiem spory, to jednak tylko 5 dostępnych biegów. W mojej opinii ten silnik ma miejsce na 6 przełożenie. Widać to w obrotach jakie musi osiągnąć by dobić chociażby do 100km/h. No i w spalaniu, na trasie, mogłoby być mniejsze na 6 biegu.
~Paweł
Plus 1.6 i 102KM 75kW
Nie ma do czego się przyczepić, 5cio stopniowa skrzynia, w aucie które przeznaczone jest głównie do jazdy miejskiej to w zupełności wystarczy. Bardzo \'lekkie\' sprzęgło, jak się długo pojeździ a później przesiądzie do passata z tym samym silnikiem - nie idzie wcisnąć ;)
~radekko
Plus 1.6 i 102KM 75kW
Biegi wchodzą gładko bez zająknięcia. Precyzyjna zmiana i bezporblemowe wrzucanie wstecznego biegu (co nie jest standardem patrząc na inne skrzynie biegów).
~Stolpman
Plus 1.6 i 102KM 75kW
Pracuje łagodnie i nie sprawia problemów. Kupując sprawdź żeby w akcji serwisowej była wymieniona skrzynia bo robili takie wymiany.
~asfdas
Plus 1.6 i 102KM 75kW
jak dla mnie osobiście brakuje 6 biegu ale poza tym przy mniejszych prędkościach starcza
~Piotr
Plus 1.6 i 102KM 75kW
Biegi wchodzą gładko, bez problemów.
~Tomek
Plus 1.6 i 102KM 75kW
szkoda że nie ma 6 biegów