Oceny Volkswagen Golf Plus I 1.9 TDI 105KM 77kW 2004-2008

Volkswagen Golf Plus I 1.9 TDI 105KM 77kW 2004-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf Plus I 1.9 TDI 105KM 77kW 2004-2008

~Łukasz Podbeskidzie
Plus 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód zakupiłem w 2011 roku i do tej pory zrobiłem nim 250tys. Silnik 1.9 TDI BKC 105km rewelacja nigdy nie miałem z samochodem zadnych problemów, łożyska orginalne kól wymieniłem po 400tys.! Sprzęgło wytrzymało 250tys. Mało pali i jest przestronne. Jedyny minus to karoseria ale jeśli miałbym kupić go jeszcze raz to zrobił bym to bez wahania.
~Przemek
Plus 1.9 TDI 105KM 77kW
Świetne autko do jazdy po mieście, aczkolwiek ogólny komfort sprawia że trasy są bardzo przyjemne i mało męczące. Przestrzeń bagażowa i przestrzeń dla pasażerów jak na auto tej klasy jest spora. Jeśli z przodu siedzi ktoś o wzroście ok 2 metrów to z tyłu nadal znajdzie się sporo miejsca na nogi. Pali bardzo mało i jest bezawaryjnie - wystarczy tylko odpowiednio o to auto zadbać. Wygląda bardzo ładnie i tak samo jeździ. Jedyny mankament to...
~Krzysiek75
Plus 1.9 TDI 105KM 77kW
Super auto, jak dotąd po przejechaniu 50 tys km brak poważnych awarii. Wymieniam olej silnikowy 5W-40 co 10 tys km, filtr paliwa co 20 tyś. Z napraw to: wymiana piast koła przedniego - 2 razy, wymiana wahaczy P i L strona. świeca żarowa w 1 cyl. Do minusów: radio RCD 300 i brak tylnych głośników.
~Marek32
Plus 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie mogę narzekać na ten samochód - awaryjność prawie żadna (czasem lusterka składane elektrycznie odmówią posłuszeństwa i trzeba kilka razy użyć pokrętła do ich składania, aby zadziałały - poza tym inne usterki nie wystąpiły dotąd). Jak na diesla jest dość cichy - wiele zależy od ogumienia (u mnie: Dunlop). Bardzo wygodne fotele - idealne do długich tras.
~Karol
Plus 1.9 TDI 105KM 77kW
Atrakcyjny wygląd, świetne wymiary do jazdy po mieście, obszerny wewnątrz, niskie spalanie, duża dynamika, średni bagażnik, wytrzymałe zawieszenie, słabe wyciszenie wnętrza (zwłaszcza z tyłu), godny polecenia.
~dobromir
Plus 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód ogólnie dobry, ciężko jest się do czegoś przyczepić, może poza tym, że jest brzydki i nudny w środku. Duże problemy z rdzą, auto od nowości w rodzinie, garażowane mimo tego w wielu miejscach rudawe ślady np. z tyłu koło podświetlenia rejestracji, przednie nadkola oraz z przodu na progach
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf Plus I 1.9 TDI 105KM 77kW
6,1
~Piotr
Plus 1.9 TDI 105KM 77kW
3 samochód w rodzinie stąd mały przebieg jak na TDI - salon 2008. Sprawny w mieście i na trasie. Ogólnie fajny samochód, z lekko sztywnym zawieszeniem, precyzyjnym układem kierowniczym i niezłą funkcjonalnością. Kompletnie bezawaryjny - przez 4 lata nic się nie popsuło, nawet żarówki są fabryczne. Jak na moją raczej ciężką nogę trochę za głośny. Ma świetne fotele, kręgosłup nie wysiada nawet po długiej trasie. Polecam to autko.
~Kaja
Plus 1.9 TDI 105KM 77kW
Kupiłam to auto tydzień temu. Wizualnie szału nie ma, ale komfort jazdy jest niesamowity. Aż jestem w szoku, że vw może mieć takie przyspieszenie. A przy mojej, agresywnej, jeździe zachowuje się niesamowicie bezpiecznie. Mam nadzieję, że nie pożałuję decyzji o zakupie, bo tak naprawdę miała to być toyota:)
~Marol2000
Plus 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód rodzinny nawet 2 + 2 i dość spory bagaż. Idealny na miasto i wygodny na wycieczki w plener. Materiały jakich użyto do wykończenia i samo spasowanie części - dzieło mistrza. Samochód dla ludzi ceniących wygodę i z nutka sportowej agresji. Samochód nietani (bogatą wersje wyposażenia, cena około 100 tys. zł) ale tak juz maja VW.
~Tomasz Halewski, tomasz_h@wp.pl
Plus 1.9 TDI 105KM 77kW
Jest to samochód klasy i wiekości Golfa, natomiast dzięki podwyższeniu go oraz gruntownej modernizacji uzyskano wspaniały efekt połączenia compaktu z minivanem, o bardzo precyzyjnym wykonaniu, wyskokiej jakości materiałów, bardzo ładnej i zgrabnej bryle, zaskakujących mozliwościach (chociażby możliwość szybkiego zwiększenia powierzchni bagażowej do prawie 1500 l!), spośród półrocznych poszukiwań efekt pewności pod względem klasy,...