Lista ocen Volkswagen Golf Sportsvan Sportsvan (32) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radko
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Zapraszam do sportsvana! - to tutaj reszta producentów samochodów powinna spędzić więcej czasu i energii czerpiąc z rozwiązań VW. Najlepsze siedzenia pasażerów i najprzestronniejszy tył w tej klasie (w mojej opinii). Plus regulowane nachylenia oparć tylnych siedzeń, możliwość ich przesuwania, tym mnie kupił VW. Już przy Golfie plus. Spróbujcie ustawić fotelik na bazie isofix z nogą tak stabilnie jak ma to miejsce w tym samochodzie! Powodzenia!...
~KalQlator
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Wybieraliśmy ten samochód tak, żeby wygodnie siedziały za sobą dwie osoby dwumetrowe. I tak tu jest. Zarówno nad głową jak i na nogi miejsca jest pod dostatkiem i z przodu i z tyłu. Nie ma mowy o dotykaniu z tyłu oparcia kolanami nawet przy maksymalnym odsunięciu przedniego fotela. W tym modelu można siedzieć tak jak w zwykłym Golfie, czyli niżej, lub podnieść siedzenie i siedzieć jak na krześle, co docenią starsi pasażerowie. Zarówno...
~R-Line white user
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
To najlepszy punkt programu. Miejsca z przodu i z tyłu jest na prawdę ogrom. Nie wiem jak to zrobili w tak krótkim samochodzie ale więcej miejsca to tylko w Superbie widziałem. Regulacja tylnych foteli też spoko i przydatna w szczególności na wakacyjnych wyjazdach. Jedynie ten bagażnik te obiecane 500 litrów to ma ale chyba liczone w "specjalnych niemieckich" litrach bo na mój gust ma przynajmniej 100 mniej. Za to podwójna podłoga...
~Synek
Sportsvan 1.6 TDI BlueMotion Technology 90KM 66kW
bardzo dużo miejsca w kabinie. To wyraźnie bardziej nastawiona na pasażerów konstrukcja niż octavia czy leon (przymierzałem się). Przy maksymalnie odsuniętym fotelu z przodu mogę za nim wsiąść i nie dotykać kolanami do oparcia. Bagażnik jest nienachalny ale można obniżyć podłogę i przesunąć fotele drugiego rzędu. Podróż z dziećmi na wakacje nie nastręczyła nam żadnych trudności - zmieściło się wszystko.
~Kuba
Sportsvan 1.6 TDI BlueMotion Technology 110KM 81kW
To jest to WOW tego samochodu. Wchodzisz do małego kompakta, a nagle okazuje się, że przestrzeni jest dużo więcej niż w sporym sedanie segmentu D, którym poprzednio jeździłeś. Z przodu jest dobrze, ale to z tyłu jest rewelacyjnie... zacząłem lubić jazdę w roli pasażera... jak żona siada z przodu, to mogę wyprostować nogi solidniej niż w samolocie w klasie business.
~Divenow
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Przestrzeń wewnątrz auta wydaje się nierealnie duża, szczególnie wziąwszy pod uwagę wymiary zewnętrzne. Miejsca za kierownicą jest na pewno tyle samo co w Passacie, a przestrzeń nad głową o 10 cm wyższa, no i siedzi się wyżej, a co za tym idzie łatwiej wsiada i wysiada. Przestrzeni na tylnej kanapie znacznie więcej niż w Golfie kombi!
~Jacek
Sportsvan 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
4 dorosłe osoby i 1200 km , nikogo nie bolały plecy, nogi nie dretwialy itp. Przestrzeń to drugie imię sportsvana. Dodatkowe schowki, przesuwana tylna kanapa. No i te fotele, wygodne a zarazem dobrze trzymające na zakrętach.
~Paweł
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
kosztem bagażnika jest w środku super. więcej miejsca niż w octavii a nawet w touranie - oczywiście miejsca na nogi bo touran jest wyższy. ogólnie bardzo dobrze. 2+2 idealnie, 2+3 tez daje radę. duży plus za przesuwaną kanapę.
~Pixel
Sportsvan 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
To jest jego 2 atut ! Mam prawie 2 m. wysokości i po ustawieniu przedniego fotela tak aby było mi komfortowo, bez problemu mogłem usiąść na tylnym siedzeniu za fotelem kierowcy i miałem naprawdę dużo miejsca! BRAWO !

Volkswagen Golf Sportsvan – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pixel