Lista ocen Volkswagen Golf I Hatchback (75)

4,1
~t-tas
Hatchback 1.6 GTI 110KM 81kW
wymieniony na nowszy(poskładany z różnych części), poprzedni w związku z wiekiem i wyeksploatowaniem był nieekonomiczny i wrażliwy na jakość paliwa-nowy wymaga dopracowania osprzetu (Silnik)
~tooleek@interia.pl
Hatchback 1.6 GTI 110KM 81kW
Auto ma swój niepowtarzalny klimat i styl,do tego jest solidny,szybki, takie samochody jak : fiat CC sporting 1.1,Tico,Matis,Uno, nie mają z nim szans, na II biegu pręd.max 100km/h,pred.max ok 180 km/h(176) moze nie za dużo ale naprawde ma dobre przyspieszenie
~Mariusz
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Mój jest zgazem więc troszeczke słabawy,ale oceniam adekwatnie do poj. (Silnik)
3,6
~atamtari@wp.pl
Hatchback 1.6 GTI 110KM 81kW
do tego autka nie dokłada się za wiele, mozna sie przyzwyczaić, tani w eksploatacji, łato dostępne i tanie części, trochę serca i byłoby ok, silnik naprawde niezawodny, gorzej z elektryką, jeśli nie masz za wiele kasy to kup go, wiele nie stracisz, a bedziesz miec całkiem fajne autko
~napiora@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
jakby teraz robiono takie samochody jak golfy 20 lat wczesniej to wszystkie firmy z pewnoscia bu pobankrutowaly.. maly zwrotny szybki (brakuje 5biegowej skrzyni) . Wystarcza tylko OZ 195/50/15 i wyglada jak strzala..ale i tak by musie przydal 1.8T....:)
~Tomtom
Hatchback 1.5 70KM 51kW
Mój pierwszy samochód w latach 90 tych, super bryka. Wersja Rabbit. Kosztował 3500 zł i kupiłem go za pieniądze zarobione w sezonie letnim.
~G40
Hatchback 1.1 60KM 44kW
jak na ta pojemnosc osiagi bardzo dobre oraz kultura pracy(silnik G40) (Silnik)
3,6
~Daniel P. Olsztyn
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
pali ladnie bez problemowo... chodzi równo a ma juz 27 lat :) (Silnik)
4,1
~wolf02091986
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Witam. Posiadam Golfa 1 z 1979 roku. kupiłem go bardzo zaniedbanego i w kiepskim stanie za 700 zł. Przebiegu niestety nie znam ale myśle że ponad 300000. 1 miesiąc remontu i autko chodzi dobrze. Jestem z niego bardzo zadowolony i polecam go każdemu kto chce mieć tanie, bezpieczne, wygodne (jest w nim duż miejsca), ekonomiczne i niezawodne auto. Problemem mogą być części zapasowe których jest już coraz mniej :(. wiem bo sam go restaurowałem i... (Silnik)
3,5
~Wojtkiewicz
Hatchback 1.6 GTI 110KM 81kW
bardzo dobre samochody,niestety większość egzemplarzy w Polsce jest już podjeżdżona,o niezawodności samochodu świadczą ceny mkI na rynku niemieckim,zadbane nie zajeżdżone egzemplarze kosztują ok.3000 euro!!,Tanie części zamienne,kultowe auto,właściwie już zabytek,dobre auta produkowali 20 lat temu
Volkswagen Golf I Hatchback