Lista ocen Volkswagen Golf I Hatchback (75)

~manner@hot.pl
Hatchback 1.6 GTI 110KM 81kW
kiepsko ale w tym wieku... poza tym slychac ze sie jedzie :) (Wyciszenie)
~k.tomasik_gddkia@vp.pl
Hatchback 1.5 70KM 51kW
jeżeli ludzie się oglądają za 21 letnim samochodem to musi być to Golf I
3,3
~ja
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Ten silnik to z lekka powiedziane nie wypał! Olej bez przerwy wali spod głowicy. I nie ma na to sposobu. Ja mam 1500 ale podobno 1600 były już nieco lepsze. Jedynki były fajne ale 10 lat temu. Teraz pozostały już same szroty. (Silnik)
~zajc
Hatchback 1.6 GTI 110KM 81kW
po ostrej jezdzie przez ponad 1 tydzien nic sie nie wydarzylo podczas spokojniejszej jazdy rozsypala sie tarcza sprzeglowa doslownie porozrywala sie tarcza wiec przez ponat rok jazdy (ostrej) nic sie nie stalo dziekoac trzeba bogu za takie auto jak vw golf I (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Kris&Maciek
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
generalnie tani w eksploatacji,lecz mało wygodny ale za to nie zawodny samochód. koszty napraw bardzo niskie dużo zamieńików,duża popularność.
4,1
~Tomasz.k viva
Hatchback 1.6 GTI 110KM 81kW
Z taką sławą i takim wygądem kolorem białym,to jest cudo techniki
~taro68
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Mam go już cztery lata, zrobiłem 200 000 i naprawdę nie mam powodów, żeby się z nim rozstać... ale trochę mi już się opatrzył. Hamuje mnie jedynie fakt, źe trudno jest znaleźć tak niezawodne autko.
~lysy@vwgolf.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
samochod jest zrobiony jako zabytek na orginalnych czesciach vw, robilem go od podstaw3 i naprawde nie mam powodu do zawodow na nim.
~aczrna
Hatchback 1.1 60KM 44kW
przez te lata tylko drobne usterki,przestrzegając wymian oleju i innych rzeczy auto odwdzięcza się bezawaryjnością i niskim zurzyciem paliwa
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf I Hatchback
~Adamu_1
Hatchback 1.1 60KM 44kW
jak dla mnie to za durzo pali a przeglady to sa nawet nawet (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Volkswagen Golf I Hatchback