Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

eksp776@o2.pl, 15 lat temu
Rok produkcji 1993
Volkswagen Golf III Hatchback 1.4 60KM 44kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Inne : Niezawodność, śmiesznie niskie ceny części i napraw oraz stosunek jakość/cena są porażające! Zaznaczam jednak, że autko zostało wyszukane w Niemczech u pierwszej właścicielki, która nam jeszcze ze strychu drugi komplet opon ściągała:) także nie jest to szrot z jakiegoś komisu u Turka:):) wrócił na kołach, jeździł do Czech na koncerty i po Polsce jako samochód \"służbowy. Zresztą nadal jeździ! Niezawodna fura w cenie dobrego roweru:):) W tym roku zmieniam, na pewno na coś z koncernu VW/AUDI!!!!
Rewelacyjne auto! Za równowartość mojej obecnej pensji mam samochód, który w zasadzie się nie psuje i wszedzie zawiezie. A do tego przyjemność z jazdy wbrew pozorom jest i to duzo większa niż a aut średniej klasy z tamtego okresu (polowa lat 90)
Rewelacja!! Oczywiście, że się psuje - ma naście lat i ponad 200 na liczniku! Ale awarie to najczęściej pierdoły, występują rzadko, każdy mechanik poradzi sobie z nimi bez problemu, mój najczęściej każdą awarię usuwa w jedno przedpołudnie (włacznie ze znalezieniem części), a ceny części - skandalicznie niskie!! Nie uwierzyłbym, ze auto z takim przebiegiem i metryką może być tak niezawodne!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 60KM 44kW [l/100km]

6,7