Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

T.G. tomgarbalski@op.pl, 19 lat temu
Rok produkcji 1992
Volkswagen Golf III Hatchback 1.8 75KM 55kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
dla mnie full wypas
Mimo jedynie 75 koni silniczek daje rade. osobiscie jeżdrzę spokojnie więc mnie wystarcza ale dla lubiących ostrą jazdę może brakować kilka koni
skrzynia działa bardzo precyzyjnie, wszystkie biegi wchodzą lekko i bez zgrzytów
generalnie autko zachowuje się jak przyklejone do drogi więc stąd ta ocena
widoczność z każdej strony doskonała
niemiec to niemiec, wszystko pod ręką i mimo upływu lat wszystko działa precyzyjnie i cicho
nagrzewa się bardzo szybko. w/g mnie trochę za głośno pracuje wentylator i troche za słabo chłodzi w gorące dni
pomimo tego iz mam ponad 180 cm w kazdym miejscu przestrzeni mam dosyć. bagażnik jak dla mnie w 100% wystarcza. mam wersje 3 drzwiową i to jedyny ból - polecam 5 drzwiowe
do 100 dość cicho, później robi się troszke głośniej
jak na tak duży silnik spalanie bardzo mnie zadawala. na początku miałem założyć gaz ale w tej chwili grubo się zastanawiam. a jeśli chodzi o ceny części to chyba tylko maluch i polonez sa tańsze-mnóstwo zamienników
niestety tu nie moge dać najwyższej oceny ze względu na wysokie ceny golfów. ale coś za coś. za wysoką jakość trzeba płacić
jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. kupiłem go z niedziałającym oświetleniem zegarów(był dzień i nie bylo tego widac) ale byla to tylko kwestia wymiany żaróweczek
żadnych poważnych usterek mimo iż samochód ma już 13 lat i 200 tyś przebiegu

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 75KM 55kW [l/100km]